• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pamje mahnitëse nga Prevalla

Arfenilla

Themelues i Forumit


E mbuluar nën petkun e borës Prevalla sot ka marrë një pamje edhe më të bukur. Ndërkaq po në këtë ditë, këtij atraksioni turistik i cili gjendet 28 kilometra larg Prizrenit nuk i mungojnë as vizitorët.

Fëmijët të cilët rrëshaqsin me saja duket se i kanë dhënë edhe më shumë hjeshi Prevallës. E kulmet e shtëpive të cilat kanë marrë ngjyrë të bardhë i japin një imazh përrallash këtij vendi, shkruan rtv21.tv

Një stok me bari të thatë i gjysmë mbuluar më borë për një çast të bën t’i kujtosh ditët e nxehta të verës.

Fotografitë nga Prevalla e pasqyrojnë edhe më detajisht bukurinë e Prevallës./21Media 
Top