• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Organizimi i kohes

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Pyetja me e shpeshte qe i behet personave me sukses eshte : "Ku e gjen kohen per t'i bere te gjitha?"
Faktikisht koha dhe gjerat qe duhen bere, mund te koinçidojne rregullisht dhe normalisht me njera tjetren.
Koha, ashtu si leket, jane te mira te kufizuara, por eshte me demokratike sepse çdo dite ke 24 ore ne dispozicion.
Ne fakt, menyra se si e perdorim ate ndjek te njejtat principe te fitimit te "parave".
Kjo na ben te gjejme kohe per te lexuar, per te studjuar, per te menduar dhe per te projektuar aktivitete te reja,
per te arritur nje formim me te mire dhe per te shkruar artikuj.
tempo-per-posizionare-un-sito.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Organizimi i kohes eshte nje nder gjerat me te veshtira per tu arritur. Kur ndalemi e shofim prapa me qetesi ne e shofim se sa jemi keqperdorues te kohes se lire. Kam pershtypjen se gjeja qe me se shumti njeriu e keqperdore eshte koha e lire. Gjithashtu mendoje se njerezit qe ecin me kohen dhe realizojne organizimin e kohes kam pershtypjen se jane njerez mjafte te suksesshem.
 
Top