• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Orari i ndeshjeve te kombetares per kampionatin boteror 2010

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Shqipëri - Suedi​
Tiranë
6 shtator 2008​
Shqipëri - Maltë​
Tiranë
10 shtator 2008​
Hungari - Shqipëri
Budapest
11 tetor 2008​
Portugali - Shqipëri
Braga
15 tetor 2008​
Maltë - Shqipëri
Valeta
11 shkurt 2009​
Shqipëri - Hungari​
Tiranë
28 mars 2009​
Danimarkë-Shqipëri
--
1 prill 2009​
Shqipëri - Portugali​
Tiranë
6 qershor 2009​
Shqipëri - Danimarkë​
Tiranë
9 shtator 2009​
Suedi - Shqipëri
--
14 tetor 2009​
 

jackass

Anëtar i ri
aha thnx...
 

METi

-=EdoLorEli=-
s'kishte me qenë keq sikur kjo temë të bëhet ngjitëse dhe t'i shtohen rezultatet e arritura gjatë ndeshjeve.

Temë interesante fcbesia, mundisht bëje ngjitëse dhe shenoj rezultatet me Suedinë dhe Maltën, bëje ngjitëse që të mos humbet, shkaku i temave të shumta që hapen në këtë nënforum.
 
Top