• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ora luksoze Akrivia

Lauri

Anunnak
Vendndodhja
Toscana
Vëllezërit Rexhep (28) dhe Xhevdet Rexhepi (26), jetojnë dhe veprojnë në Gjenevë të Zvicrës. Në vitin 1998, nga fshati Isufaj i Zhegrës, ata shpërngulen në këtë vend.

Vëllezërit nga Kosova, prodhues të orëve luksoze AkriviaVëllezërit Rexhep (28) dhe Xhevdet Rexhepi (26), jetojnë dhe veprojnë në Gjenevë të Zvicrës. Në vitin 1998, nga fshati Isufaj i Zhegrës, ata shpërngulen në këtë vend.Këta dy vëllezër shpejtë janë integruar në shoqërinë zvicerane.
“Gjeneva njihet si qendër e prodhimit të orëve. Dhe meqë nuk bën të rrish nën dardhë e të mos hash dardha, më lindi ideja për markën që sot njihet si AkriviA”, thotë Rexhep Rexhepi, i cili zanatin e orëpunuesit e kishte marrë tek prodhuesi i njohur, Patek Philippe.

Kur e ka nisur këtë zanat, thotë se fillimisht donte t’ia bënte qejfin vetes, pra që ai të jetë i kënaqur.

“Pasi fillova të punoj mirë, nisën interesimet e të tjerëve për punën tonë. Sot kemi klientë nga mbarë bota”, u shpreh ai për Presheva Jonë.

اmimi i orëve të tilla arrin deri në 300 mijë franga zvicerane.
/Tetova
 

Lauri

Anunnak
Vendndodhja
Toscana
Titulli: Ora luksoze Akrivia

C'do kete me teper se nje ore tjeter me fame boterore si "BVLGARI" me kosto 3000 $$

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Ora luksoze Akrivia

Pupu është mëkat të harxhosh 300 mijë franga për një orë!
 
Top