• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Opaaaaqq u gjet🙄✊

Katil

Antarë i Respektuar
Seriozisht apo eshte photoshop?
Po shkenctarë janë ato që kanë folur si bën edhe ti si e çuditur,se mos është @Nicktjeter që e bëri këtë studim,shkencgarë me ragi në dorë kan arrit në kët konkluzion,pa i kap fare virusi.
 
Nese ska njeri te te ujise lulen jepi moter beja yzmetin vetes lol lol
Ajo eshte gjirokastrite , e mendon shtate a tete here ta bej ate gje lol
dhe mbasi ka ren dakorte
me veten per ta bere
e ka zen gjumi duke degjuar kenget e veta me prerje damaresh lol
 
Last edited:

Katil

Antarë i Respektuar
Ne fakt lexova diku qe femrat qenkan me imune
Sesa meshkujt ndaj virusit
Kjo po që është për tu studiuar nga kta shkenctarë,më shumë fup se fap?:unsure:
 

Katil

Antarë i Respektuar
E pse apo se bertisni me shume se ne femrat ne ato momente :p

Ke harru faktin qe femrat kane 7 shpirta si macet lol
Ai shpirti i shtatë biles,ta merr shpirtin.🙄
 

Katil

Antarë i Respektuar
Gati legenat.🙄
 

Katil

Antarë i Respektuar
Ca njef vete mi...
Me tre te prekme mbaron pune...
Mashkulli duhet me tund dybekun... 😂
Ka femra gishtshkurtër mër xhordan,pse e nënvlerson kët pun ti...pastaj ka punë e punë..🙄
 

Katil

Antarë i Respektuar
Nicku im prsh i ka vënë objektiv vetes o e arrij pikën G,o e arrij,ja ku e thash ktu kte tvërtet tpa thënë,ça tani,me 3 tprekme bohet kjo punë?🙄
 

Katil

Antarë i Respektuar
E turprova zemrën time,si fshijet kjo që thash lart.😔😔😔
 

Katil

Antarë i Respektuar

N0

Phase Two!
Ky katili sa zbuloi kte kuren sikur nuk po duket me.
Hec mer çun ne forum se te kane rrejt, nuk eshte e vertete.🤣🤣🤣
 

Katil

Antarë i Respektuar
Ky katili sa zbuloi kte kuren sikur nuk po duket me.
Hec mer çun ne Fv se te kane rrejt, nuk eshte e vertete.🤣🤣🤣
Po stërvitem me Nick me një teknik pa prekje🙄
 
Top