Opaaaaqq u gjet?✊

Katil

Antarë i Respektuar
Seriozisht apo eshte photoshop?
Po shkenctarë janë ato që kanë folur si bën edhe ti si e çuditur,se mos është @Nicktjeter që e bëri këtë studim,shkencgarë me ragi në dorë kan arrit në kët konkluzion,pa i kap fare virusi.
 
Nese ska njeri te te ujise lulen jepi moter beja yzmetin vetes lol lol
Ajo eshte gjirokastrite , e mendon shtate a tete here ta bej ate gje lol
dhe mbasi ka ren dakorte
me veten per ta bere
e ka zen gjumi duke degjuar kenget e veta me prerje damaresh lol
 
Redaktimi i fundit:

Katil

Antarë i Respektuar
Ne fakt lexova diku qe femrat qenkan me imune
Sesa meshkujt ndaj virusit
Kjo po që është për tu studiuar nga kta shkenctarë,më shumë fup se fap?:unsure:
 

Katil

Antarë i Respektuar
E pse apo se bertisni me shume se ne femrat ne ato momente :p

Ke harru faktin qe femrat kane 7 shpirta si macet lol
Ai shpirti i shtatë biles,ta merr shpirtin.?
 

Katil

Antarë i Respektuar
Gati legenat.?
 

Katil

Antarë i Respektuar
Ca njef vete mi...
Me tre te prekme mbaron pune...
Mashkulli duhet me tund dybekun... ?
Ka femra gishtshkurtër mër xhordan,pse e nënvlerson kët pun ti...pastaj ka punë e punë..?
 

Katil

Antarë i Respektuar
Nicku im prsh i ka vënë objektiv vetes o e arrij pikën G,o e arrij,ja ku e thash ktu kte tvërtet tpa thënë,ça tani,me 3 tprekme bohet kjo punë??
 

Katil

Antarë i Respektuar
E turprova zemrën time,si fshijet kjo që thash lart.???
 

Katil

Antarë i Respektuar
Ky katili sa zbuloi kte kuren sikur nuk po duket me.
Hec mer çun ne Fv se te kane rrejt, nuk eshte e vertete.???
Po stërvitem me Nick me një teknik pa prekje?
 
Top