• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Opaaaaqq u gjet🙄✊

JordanBelfort11

I am watching you!
Pse kshu tha sokol balla? :D
Ta spjegon lali...
Akriviteti fizik ndihmon ne rritjen e imunitetit te trupit..
Rrjedhinisht gjate aktit te masturbimit aktiviteti fizik te meshkujt eshte me i madh se te femrat... (e kupto vete ti)
Imuniteti i larte do te thote rezistence me me madhe ndaj korones..
 

Marla

Urbi et Orbi
Ta spjegon lali...
Akriviteti fizik ndihmon ne rritjen e imunitetit te trupit..
Rrjedhinisht gjate aktit te masturbimit aktiviteti fizik te meshkujt eshte me i madh se te femrat... (e kupto vete ti)
Imuniteti i larte do te thote rezistence me me madhe ndaj korones..
E pse apo se bertisni me shume se ne femrat ne ato momente :p

Ke harru faktin qe femrat kane 7 shpirta si macet lol
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Waaa dale ta gjej dhe nje here artikullin
Ne fakt sa lexova titullin u fryva cik
Flm zot qe jam femer lol
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
“Gratë kanë sisteme imunitare krejt ndryshe nga burrat. Gratë kanë më shumë shanse të vuajnë nga sëmundjet autoimunitare dhe është vërtetuar se prodhojnë antitrupa më të mirë kundër gripit.”


Për sa i përket fëmijëve, besohet se prindërit i mbajnë të vegjlit larg të sëmurëve, aq më tepër në situata të tilla.@Marla hiqi dorezat se ja hudhem....burrat qitini per shpije :p
 
Top