• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Olta Gixhari ngre fustanin, tregon mrekullinë mes këmbëve…

legjenda

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
MAQEDONIA VERIORE
Ajo është një nga aktoret më të guximshme të njohura në vend.Olta Gixhari nuk i ka kursyer kurrë reklamimet e trupit të saj. Tashmë njihet si një nga vajzat më lozonjare por dhe më sexy të skenës. Ajo ia del të tërheqë vëmendjen gjithmonë me publikimet e saj. Një herë zbulon pak më shumë seç duhet nga mesi e sipër ose del pa të brendsh nga mesi e poshtë. Po ç’rëndësi ka kjo, të gjithë djemtë vrapojnë me kërshëri pas saj dhe për më tepër zgjon zilinë e femrave, që më së shumti e cilësonë si një lozonjare mëndjelehtë, tipike ‘bionde’. Këtë herë Olta ka servirur sërish diçka nga vetja për ndjekësit e saj, që me siguri u ka hapur oreksin me këtë ekspozim dinjitoz./ Gazeta Express/
http://botapress.info/
 
Top