• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ohri, destinacion turistik i klasit boteror

NGU

Wild child full of grace đŸ’«
Te nisem neser per Pogradec me dylbi me vete do ma besh me dore nga matane? :p
Hahahahahha mosssss ne Pogradec:(
Kam qene me shkollen nk kishte vend me te bukur😍 ka qene nje vend me emrin Drilon nese nk gabohem.
Aty po mu dha mundesia do iki edhe iher:D
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Hahahahahha mosssss ne Pogradec:(
Kam qene me shkollen nk kishte vend me te bukur😍 ka qene nje vend me emrin Drilon nese nk gabohem.
Aty po mu dha mundesia do iki edhe iher:D
Nuk gabohesh, Drilon (Volorek) quhet. :D
Kur te jesh atje me thuaj se vij shpejte. :p
 
  • Yumm
Reactions: NGU

Vinjol

Status offline...... KÇK
@Imp4cT qeroso do ja bajme kullit ni vizite
 

kitrra 123

plak gjufurrak
E kam thene para shume vitesh, nga vizitat disa ditore ne Oher dhe Struge se te dyja jame perla. Megjithate me vinte inate se Struga perkunder mundesive qe ka per te qendruar mbi Ohrin ajo qendronte shume prapa.

Te dyja ndajne te njejtin Liqen por Struga e banuar me shumice shqiptate them se ka perparesi se ka dhe Drinin e Zi permes. Megjithate duhet te jemi vet kritike. Ne kemi ide qe edhe perlen ta shenderrojme ne nje batak te pa pare.
 
Top