• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

OFL sekuestron 3 mjete të blinduara

Vinjol

Status offline...... KÇK

Mjetet e blinduara të 3 personave të dënuar më parë për vepra të rënda penale janë sekuestruar nga Operacioni Forca e Ligjit. Me firmën e drejtorit të përgjithshëm u bllokua makinë e Saimir Taullaut në Lushnjë, Durim Bamit në Krujë dhe Dashamir Gjokës në Shijak.

Mësohet se mjetet e blinduara nuk justifikohen dhe sekuestrimi u krye në kushtet e emergjencës. Durim Bami rezulton i dënuar për vjedhje me armë, ndërsa Dashamir Gjoka e Saimir Tauallu për trafikim qeniesh njerëzore dhe shitje të lënëve narkotike.

Më herët, Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë Dashamir Gjokës dhe Saimir Taullaut. Oficeret e OFL-së kërkojnë prej tyre që të justifikojnë pasuritë e krijuara.

Gjoka është dënuar në 2007-ën në Itali për trafikim qeniesh njerëzore dhe shfrytëzim prostitucioni, ndërsa njihet si administrator i kompleksit “Gjoka” dhe disa bizneseve të tjera, por policia dyshon se ato javë vendosur nga aktiviteti kriminal.

Një tjetër emër që duhet t’i përgjigjet OFL-së për pasurinë e krijuar është edhe Saimir Taullau. Ai njihet në qytetin e Lushnjes si rival i Bandës së Lushnjes, ndërsa u ka shpëtuar dy atentateve, i fundit në Tetor të 2017-ës.

Tv Klan


hahahaa Qenkan kput ne byth kta
3 jane vetem ne lagjen time
hahahahaahahahahaha
 
Top