• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Oda e Bejteve

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
[QUOTE="Hilarious, post: 1881497, member: 1000559
Do filloj se sduroj dot
e kam shpirtin me bejte plot 😂
vec nje hall te vetmen kam
veç me ndalni moj aman
se po nisa te bejtoj
do filloj e me spushoj 😂😂
[/QUOTE]
Jepi cupa,jepi gaz
Se ke te ne qe tvime nga pas
Si hu gardhi me be sehir
Kur flet keq e kur flet mire
Nese ndihme te duhet ty
Nje ze,jemi aty
Ne do i rrahim ne do i shtrime
Ne do i i vdesim,ne do ngrijme
😝🤣🤣🤣
 
  • Haha
Reactions: NGU

Hilarious

Buzeqeshja ka nje fuqi te parezistueshme 🤗
Staf në FV.AL
Do i rrahim do i bjerim
dhe me shpulla do i nxjerrim
forcani gra per vatan
se ne jemi partizan
inatin me burrat e kam
frikacak qe gjetshin belan
me kan frik sikur jam Hitler
por une jam mjalt si sheqer
si sheqer per bakllava
lum nena qe me ka 😂😂😂😂
 

Xhelozi

Antarë i Respektuar
Do i rrahim do i bjerim
dhe me shpulla do i nxjerrim
forcani gra per vatan
se ne jemi partizan
inatin me burrat e kam
frikacak qe gjetshin belan
me kan frik sikur jam Hitler
por une jam mjalt si sheqer
si sheqer per bakllava
lum nena qe me ka 😂😂😂😂
Marshallah sa talent qe ka
Bo presion me gjith kto gra
Paska nis keq me na sha
Ndale @Ivy Se do boj noj hata 😆

Sillet si hitler cilsohet si sheqer
Hajde mere vesh a e ka me verte 😆

Kjo tjetra permend dhelpra
Sikur ka ec me vepra 😆
Avash mori gra se friken askush sva ka
Jena trima t moçem
Sna dhembet kalaja mga brenda
Kaq ene per sot se u mbaru pena 😆
 

Hilarious

Buzeqeshja ka nje fuqi te parezistueshme 🤗
Staf në FV.AL
Marshallah sa talent qe ka
Bo presion me gjith kto gra
Paska nis keq me na sha
Ndale @Ivy Se do boj noj hata 😆

Sillet si hitler cilsohet si sheqer
Hajde mere vesh a e ka me verte 😆

Kjo tjetra permend dhelpra
Sikur ka ec me vepra 😆
Avash mori gra se friken askush sva ka
Jena trima t moçem
Sna dhembet kalaja mga brenda
Kaq ene per sot se u mbaru pena 😆
ketu me rri mor i uruar
se akoma bejte kam
pena ty te ka mbaruar
por e imja sgjen derman
jam sheqer e jam sherbet
si Hitleri jeni vet
jeni burra telendar
me zakone sgjeni karar
ne jemi shpirta mor aman
po ku merrni vesh ju
ja Petraqi babaxhan
goxha burre dhe me tru
eshte xhentil ka lezet
eshte i fort e me pushtet
ka dy pellemb mustaqe
vdes kur me puth ne faqe 😂😂😂
 

Xhelozi

Antarë i Respektuar
ketu me rri mor i uruar
se akoma bejte kam
pena ty te ka mbaruar
por e imja sgjen derman
jam sheqer e jam sherbet
si Hitleri jeni vet
jeni burra telendar
me zakone sgjeni karar
ne jemi shpirta mor aman
po ku merrni vesh ju
ja Petraqi babaxhan
goxha burre dhe me tru
eshte xhentil ka lezet
eshte i fort e me pushtet
ka dy pellemb mustaqe
vdes kur me puth ne faqe 😂😂😂
Jeni ju dy shoqe
Sic ju beri nena
Kur ju puth ne faqe era manushaqe 😆
 

Hilarious

Buzeqeshja ka nje fuqi te parezistueshme 🤗
Staf në FV.AL
Une sahat kurr nuk mbaj
Moll jeshile tani po haj
Kur tdal anej nga vlora
Nji rolex do mbaj ke dora
Me ta bo ty fiksim
E te thuash ky eshte bosi im 🤣
Fiksim jam vet more pasha
fiksim si une ne bot ska
fiksimi me fiksimin te fikson
o pasha pse me sfidon 😂😂
 

WxP

Antarë i Respektuar
Nuk du sfida por hordhik
Qeke goce bombastik
Mos t'humbt kurr ty nami
Si naimi te dalt zani
Une dorzohem e tlej stafet
Ktij xhelozit tregoji vedveten
 
Last edited:

Hilarious

Buzeqeshja ka nje fuqi te parezistueshme 🤗
Staf në FV.AL
O pasha me nderove
me keto fjale me gezove
se mos te tremba mor i uruar
se vec shaka me ka buruar
nuk po di te ndalem dot
po e le me kaq per sot 😝
 

Vinjol

I Duruari,,,,,,,,,,, I Fituari............
@WxP mor @WxP
Mos me baben se ta palon
me u mare me rima mor bir
valla babes rralle kush ja kalon
e ne qofsh ai rrallkush ti
luj bir po te pres
te tregosh se cfare mc je ti
 
Top