• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Oda e Bejteve

kitrra 123

plak gjufurrak
Plaku im gjufurrak
qe me bejte me ndez flak
ndalu pak o i bekuar
virusi na ka izoluar
jemi large une edhe ti
shtrengo plaken per dashni 😝
mbaje mire e me kimet
ne keto dite te ben yzmet
ah cna beri ky mavri
ngelem kycur ne shtepi
te meroj dhe ty o plak
qe me Hilen je manjak 😝
dhe pse larg jemi te dy
ti puth Hila ata sy
te kam te mire edhe asgan
edhe pse cik donzhuan 😝
Ah moj Hile oj katile
Si sme bere njehere zile
Zanin krejt ta kam harru
E ne shpirte permallu
N'qafe na mori ky izolim
Zemra flake e shpirti tim
Mendje shkreta mrri hava
Mjan tha syte TY pa te pa
Kur te ike kjo dergje e shkrete
Vjen ty plaku me t'zatet
Do vjen plaku veq ty me t'pa
T'kalojme jeten ne sevda
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
@kitrra 123 o ti plak qejfli
hajd tek Hila o dashni
se me mori malli mua
per ato bejtet e tua
hajde te pres ketu ne Ode
qe te pijm ndonje got
te bejtojm sa te agoj
edhe plaka mos te dyshoj
merakun tek ajo e kam
se kur nxehet ben hatan
diten nuk na le shteti
ka ven rregulla xhaxhi Edi
kufizime ane e mban
off sa mall per plakun kamm 😘
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Karantine moj kjofshe mallku
Si sna le me u bashku
E pa shpirte paske qene
Ndave plakun edhe Hilen
Karantine u djegsh ne zjarr
Si na le keshtu me mall
Keshtu mbylle moj si na mban
Dy shpirta t'dashtun si i ndan 😘
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
@Daisy

Oh sa ngjites flirti tend, si covid nentembedhjet,
e infekton kete zemren time dhe gati sa s’me vret,
me fute thelle ne mendime, se si nuk e di as vet,
me kapin ethet kur te shoh… djerset porsi det!

Te dua prane, sic duan kinezet lakuriqt e nates,
edhe pse me acaron si mushkonjat e Divjakes!
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
E ka pare kush Hilen
Ate zemer katilen
Qe shfrytezon karantinen
Per tme kthyer shpinen
:p
Plake qejfli e me taban
kujdes plaken mor aman
ka filluar po dyshon
me keto bejtet ne telefon
shume pasthirrma dhe ofshama
ah mor plake te rente flama
me kujdes e dashuri
se te shkrin plaka o qejfli
une jam large por ate ke prane
me gershere ta ben hatan
kur te mbaroj karantina
do e kallim si benzina
do bejtojme sa te bjere nata
do te shkrij me syt e zjarrta 😂
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
@Hilarious
Eh moj hila
Ku na mbete
Me kto vargje se na trete
U bo koh pa shkrujt n ket tem
Hala ngelesh po e njej
Inspirim ke me ngel


P.s sa me hy n valle iher
Xhelo djali kapedani
trim i Zenos partizani
nga humbe ti a derzi
merr shpejt goten me raki
nxehu cik qe te fillosh
bejtet bukur te mi bejtosh
se dhe vallen do e hedhim
bashke shamine do e dredhim
sa te me vij edhe çobani
se po e pres ketu te stani
@L0v3rM4n po ku mbete
Zenon tende sec e trete 😂
 

Xhelozi

😎😎😎
Xhelo djali kapedani
trim i Zenos partizani
nga humbe ti a derzi
merr shpejt goten me raki
nxehu cik qe te fillosh
bejtet bukur te mi bejtosh
se dhe vallen do e hedhim
bashke shamine do e dredhim
sa te me vij edhe çobani
se po e pres ketu te stani
@L0v3rM4n po ku mbete
Zenon tende sec e trete 😂
Me raki e me çifteli
Nga dera tkam hy
Se nuk shkoj neper stane
Burr zakoni dal n mejdane
A mrapft pika mu
Se kam qen te pritu
Bejte me t bejtu
Por fillova me mendu
Rakin me ty me fillu
Ball kazani me t coptu
Hila mbi tavolina tu kendu .....

🤣🤣
 
Xhelo djali kapedani
trim i Zenos partizani
nga humbe ti a derzi
merr shpejt goten me raki
nxehu cik qe te fillosh
bejtet bukur te mi bejtosh
se dhe vallen do e hedhim
bashke shamine do e dredhim
sa te me vij edhe çobani
se po e pres ketu te stani
@L0v3rM4n po ku mbete
Zenon tende sec e trete 😂
Ah moj zeno mikja ime
me ke kapur ne mendime
po ta ngre nje dollii
ne kete ore pa njeri
ja keshtu nga interneti
te ma gezoç siç e do adeti 😊

Ti e di si e kullandrisim
me dolli e me kenge
atje ne te shenjtin vend
hajde zeno me kerko
me kerko moj gjeraqine
si vasiliqia aline 😜
 
Redaktimi i fundit:

Xhelozi

😎😎😎
@Arfenilla
Eh moj arfa nga ke hup
Se shpirtin ma ke kput
Tu t'prit per cdo dit
Trunin krejt ma ke fik
E kshu nisem me bisedu
Ti fol un rri si drru
Nsyt e tu isha dashuru
Ahh medet qa mke bo mu
Mduhet harta me u orientu
Se Shum keq m'ke tranu
Dita dites me mungon
Se kjo zemer mo s'duron
Eh qa t ben dashnija
Gjeta ngushllim te rakija
Per cdo dit me nje qoshe
Pi raki e pjek qofte
Per cdo dit u bona tap
Kthehu arfa se bona hatan 🤣🤣@ZHIGO Un denimin e kryva ktu se profilin e ka t mbyllur . Kaq per rakin se si t vije ndrru ka me na hy 🤣🤣🤣🤣🤣
 

Vie

Baba...ti je dhe do mbetesh mon IDOL.
Erdha serbes per qejfin tim
E lumtur e plot gezim
Te thur vargje , te marr valle
Oh c’mu grisén kto 👡

I hoqa fare e Bejten vazhdova
Zemren e kam plot un mendova
Kur cté shoh o miqte e mi
Tradhti nga burri im @Xhelozi

Ti sot me premtove besnikeri
Po sot me dogje shkrumb e hi
Mos me thuj e ke nga Rakija
Se lettren e divorcit prit tani nga via

Hajde Coban e Hila me merrni ne preher
Se shume mu ka lendu kjo zemer 😭🤬
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Erdha une o milet
sot me bejte do e djeg
paraqituni ne ode
bashke ta kthejme ndonje got
sa te me kap nje cik frymezimi
kam mbajt shenim si Abedini
ja ta bej nje cik apelin
po therras te parin sheqerin(@kitrra 123 )
po ku humbe a der'zi
per mua nuk kujtohesh ti
si me le keshtu te shkret
te humbte pushka ne det
i dyti eshte my boçi
ke humb edhe ti @WxP
me ke tret por si qiri
per bejtet plot dashuri
nis fillo te mendosh
se nga molla s'do shpetosh
te vetme mua me ke
molle diabeti jeshile
ja keshtu more amani
bejtet shpejt te mi qani
se nuk me mban zemra mavria
po me plas nga dashuria 😝
 

Vie

Baba...ti je dhe do mbetesh mon IDOL.
Erdha serbes per qejfin tim
E lumtur e plot gezim
Te thur vargje , te marr valle
Oh c’mu grisén kto 👡

I hoqa fare e Bejten vazhdova
Zemren e kam plot un mendova
Kur cté shoh o miqte e mi
Tradhti nga burri im @Xhelozi

Ti sot me premtove besnikeri
Po sot me dogje shkrumb e hi
Mos me thuj e ke nga Rakija
Se lettren e divorcit prit tani nga via

Hajde Coban e Hila me merrni ne preher
Se shume mu ka lendu kjo zemer 😭🤬
@Xhelozi Gezuar pervjetorin lool
U mbush 1 muaj e 4 dite 😜😍😘
 

Vie

Baba...ti je dhe do mbetesh mon IDOL.
Kam harru krejt oden e bejteve . Veq @Bebw vjen dhe na e kujton 🤗🤗
He çfarë konkluzioni nxorre brenda ksaj kohe 🤣🤣
Kush je Ti ah çje ti vetem un e di
Kto Kohe , kto dite , kto jave , kte muaj
Nuk kam pat nevoj tme thote kush Te dua
Ama kisha dike qe me mori ne gjirin e tij
Me pyet a Je mire ? A fjete mire ?
Si u ngryse ? Si u gdhive ?

Miredita , Naten e mire .
Gjume te embel ...si po i kalon kto dite me dhimbje ?

Un duke i then po dal nuk dua Te stresoj me problèmet e mia
Ai duke me then do jem ktu me ty per Te ndare dhimbje e gezime...

Për ca ishte pyetja ? Per ca konkluzione fole ?🤔
Se di vertet komplet e harrova .
Di qe dike te jetes virtuale pjese te relitetit tim e bera. 😊

Me ty nuk dua te jem çift javor ,as mujor, as vjetor..
dua vetem te eci me ty dore per dore qe nga koha qe jemi njohur .

Ndaj kte divorcin Ti loqka jeme harroje .
😜😘

P.s xhan xhan o kafsha me e eger ne pyll ❤
 

Xhelozi

😎😎😎
Kush je Ti ah çje ti vetem un e di
Kto Kohe , kto dite , kto jave , kte muaj
Nuk kam pat nevoj tme thote kush Te dua
Ama kisha dike qe me mori ne gjirin e tij
Me pyet a Je mire ? A fjete mire ?
Si u ngryse ? Si u gdhive ?

Miredita , Naten e mire .
Gjume te embel ...si po i kalon kto dite me dhimbje ?

Un duke i then po dal nuk dua Te stresoj me problèmet e mia
Ai duke me then do jem ktu me ty per Te ndare dhimbje e gezime...

Për ca ishte pyetja ? Per ca konkluzione fole ?🤔
Se di vertet komplet e harrova .
Di qe dike te jetes virtuale pjese te relitetit tim e bera. 😊

Me ty nuk dua te jem çift javor ,as mujor, as vjetor..
dua vetem te eci me ty dore per dore qe nga koha qe jemi njohur .

Ndaj kte divorcin Ti loqka jeme harroje .
😜😘

P.s xhan xhan o kafsha me e eger ne pyll ❤
Se kush qenkam nuk e di
Pres pergjigje nga ti 😜
U cudita kur lexova
Vie paska ik me lujt me lodra 😜😜🤣

Bejtja do rimin
E jo me bo tregim 🤣
Jena bo me qajt halle
Tu kendu e tu hedh valle
Un kepuc e ti sandale 🤣🤣

Ngelem çift javor
Nga janari ne qershor
Erdhen ditet e veres
Dil te pragu deres
Un kostum e ti fustan
Do t'marr per bajram 🤣🤣🤣🤣
 

Vie

Baba...ti je dhe do mbetesh mon IDOL.
Se kush qenkam nuk e di
Pres pergjigje nga ti 😜
U cudita kur lexova
Vie paska ik me lujt me lodra 😜😜🤣

Bejtja do rimin
E jo me bo tregim 🤣
Jena bo me qajt halle
Tu kendu e tu hedh valle
Un kepuc e ti sandale 🤣🤣

Ngelem çift javor
Nga janari ne qershor
Erdhen ditet e veres
Dil te pragu deres
Un kostum e ti fustan
Do t'marr per bajram 🤣🤣🤣🤣
XIXa XIXa xixellonje
Syt mi verbove me ke rime
Ne fakt dhe un rimova
Ça mendoj per ty dedikova
Dhe se ca je ti e din
Mos duhet ta thèm per miqesi/ shoqeri?
Ok @Xhelozi ti per mua je Anavie
Kuptimin besoj se e di .😜😃
 

Xhelozi

😎😎😎
XIXa XIXa xixellonje
Syt mi verbove me ke rime
Ne fakt dhe un rimova
Ça mendoj per ty dedikova
Dhe se ca je ti e din
Mos duhet ta thèm per miqesi/ shoqeri?
Ok @Xhelozi ti per mua je Anavie
Kuptimin besoj se e di .😜😃
Ja di shum mir
Nje ana nje vie
Bashkimi tyre prej mrekullie
Thuji si t dush ksaj miqsie
Zemra jote nxjerr fjal dashnije 🤗😘
 
 • Dashuri
Reactions: Vie

Tip

Antarë i Respektuar
Si termet mu tun krevati
Thash se mzuni posht pallati
Me brek neper kom u ngrejta
Faqja bardh e komt e shpejta

Fluturova sikur era
Me tre hapsh dola te dera
Tu majt breket me ushkur
Mu perplas surrati n’mur

Mu mor frym mu tha goja
Kisha kalu n’paranoja
Per icik sa sm’shpetoj spirra
Por me von menjes i thirra

Veshet mbylla me tampon
Tu e gdhi me sy n’tavon
Se komshija Myzejeni
Po gerrhet si buri trreni
 

Vie

Baba...ti je dhe do mbetesh mon IDOL.
Ja di shum mir
një ana një vie
Bashkimi tyre prej mrekullie
Thuji si t dush ksaj miqsie
Zemra jote nxjerr fjal dashnije 🤗😘
ok taman me detaje
Zemra ime nuk ka me dritare
I kam mbyll ne heshtje pa zhurme
Rendesi ka qe u kuptum 😜
Mjesi e Pacim se kam shume pune .😊
😘😘
 

Xhelozi

😎😎😎
ok taman me detaje
Zemra ime nuk ka me dritare
I kam mbyll ne heshtje pa zhurme
Rendesi ka qe u kuptum 😜
Mjesi e Pacim se kam shume pune .😊
😘😘
Nese ska dritare dmth
Qe hyjn krejt
Lene veq aneksin se aty m'ze krejt🤣
S'kishte keqkutpim e as hamendesim
Hypi trenit se do gjejsh shpetim 😜😜😜🤣🤣🤣😘😘
 
 • Haha
Reactions: Vie

Vie

Baba...ti je dhe do mbetesh mon IDOL.
Nese ska dritare dmth
Qe hyjn krejt
Lene veq aneksin se aty m'ze krejt🤣
S'kishte keqkutpim e as hamendesim
Hypi trenit se do gjejsh shpetim 😜😜😜🤣🤣🤣😘😘
Si the Ti An-avie
Ahengu apo bejtja fillon tani ?
Ja ca mu kujtua
Nderkohe qe bejten fillova te shkroja

Mu kujtua qe :
Nuk Bohet pizia me nerva
Cdo gje buron nga brenda
Po se i Zoti ne shume gjera e dija
Po jo mjeshter dhe nga pizia
Dhuro dashni dhe jo merzi
Kot e ke emrin xhelozi

Tani a do bejte apo poezi ?😝🤪😘
 

Xhelozi

😎😎😎
Si the Ti An-avie
Ahengu apo bejtja fillon tani ?
Ja ca mu kujtua
Nderkohe qe bejten fillova te shkroja

Mu kujtua qe :
Nuk Bohet pizia me nerva
Cdo gje buron nga brenda
Po se i Zoti ne shume gjera e dija
Po jo mjeshter dhe nga pizia
Dhuro dashni dhe jo merzi
Kot e ke emrin xhelozi

Tani a do bejte apo poezi ?😝🤪😘
Pa xhelozi ska dashni
Ka knaqsi ene merzi
Bejm si t dush ti
Po ksaj rradhe pizi 😄
Nuk jam poet po kur flas me ty
Fjalet mdalin vet 😜😜🤣😘😘
 
 • Zemer
Reactions: Vie
Top