• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Obama ne Danimarkt per lojrat Olimpike

redi-

Anëtar i Respektuar
Barak Obama do te udhetoj drejte Danimarkes qe te mbeshtes ate per kanditaturen e e saj per te zhvilluar lojrat Olimpike te vitit 2016.
Obama pritet te mbaje nje fjalim ne sezonin e Komitetit Olimpik Nderkombetar duke shenuar per here te paqe qe nje shef i Shtepise se bardhe merr pjse ne nje takim te tille.
Danimarken do e vizitoje Mbreti i Spanjes, Presidentit i Brazilit dhe Kryeministri i Japonise.

B: T c H
 

gafi

Anëtar i Nderuar
siq diket nuk beri pune prezenca e tij atje
 
Private conversations
Help Users
    Top