• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Obama: Dua te shkoj ne Hiroshima

redi-

Anëtar i Respektuar
Presidenti amerikan BaraCk Obama ka shprehur deshiren per te vizituar gjate mandatit te tij, Hiroshimen dhe Nagasakin, dy qytetet japoneze qe u rrafshuan nga bombat berthamore amerikane gjate Luyftes se dye boterore. "Ngjarjet e Hiroshimes dhe Nagasakit jane te ngulitura ne kujtesen e gjithe Botes dhe do te isha i nderuar nese do me jepej mundesia t'i vizitoj keto dy qytete gjate presidences sime," eshte shprehur Obama. "Per fat te keq nuk do te kem mundesi ta bej kete gjate vizites time te shkurter ne Japoni, te premten dhe te shtunen e ardhshme," ka shpjeguar me tej kreu i Shtepise se Bardhe ne nje interviste per mediat amerikane. Ne kjete menyre, Obama ka shprehur deshiren qe te behet presidenti i pare amerikan qe nderon viktimat e holokaustit berthamor me pranine e tij ne qytetet japoneze.
 
Private conversations
Help Users
    Top