• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Numri më i madh i studentëve të pakënaqur në fakultete me mesatare të lartë

Vinjol

I Duruari,,,,,,,,,,, I Fituari............

Tirana ka studentët më të pakënaqur.


Referuar Sondazhit Kombëtar të Studentëve, 3 universitetet që regjistrojnë të rinjtë me mesataren më të lartë , nuk arrijnë të plotësojnë pritshmëritë e tyre.
Rezultatet e Sondazhit të Studentëve tregojnë një panoramë të plotë të gjendjes së institucioneve të arsimit të lartë në Shqipëri, ku mbi 50% e tyre shprehin shqetësimin për funksionimin, transparencën apo infrastrukturën e universiteteve ku të rinjtë ndjekin studimet e larta.
Sondazhi u zhvillua për herë të parë pas protestës së studentëve. Nga 16 prilli deri më 5 maj studentët ju përgjigjën 100 pyetjeve nga Agjencia e Sigurimit të Cilësisë së Arsimit të Lartë, e ndërsa më 1 tetor dolën problematikat e shquara ne pyetësor.


Top Channel
 
Top