• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Nuk u pranua në FSK për shkak të mbulesës

Daisy

Anëtar i Respektuar
Mu kujtua nje rast meqe permende pashaporten
Ishte njera qe futi letrat per amerike dhe ne ate kohe nuk mbante shami
Kur erdhi puna qe do ikte pasi i beri te gjithe dokumetacionin qe i kerkohej,ajo kishte vendosur shamine islame...dmth para se te ikte e ne aeroport nuk e hoqi, ju refuzua viza me pretekstin se ne pashaporte nuk kishte shami e nuk ishte i njejti person qe paraqitej !
E shkreta u detyrua te fuste perseri letrat por kete here fotot ishin me shami .

Po kam degjuar dicka te tille
Per mua personalisht nuk perben problem, shyqyr qe Mer guzimin nje femer te bej nje pune te tille.
Me eshte mesuar syri me femra te mbuluara, kam pare lloj lloj
Nga ato qe mbulojne koken e zbulojne bythen.
Nga ato qe mbulojne koke e kembe.
Dhe nuk me bejne me pershtypje
Cfare nuk me pelqen eshte ato qe mbulojne dhe surratin dhe vene nje tip rrjete ke syte si ninja. Ato ne njefare menyre me fusin friken lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Nuk shof asnje problem tek rregullat.
As une nuk shof probleme. Qe besa kjo USA veq i lumi allah qe ka dite me fal por ka nje behane se nuk eshte muslimane :p
Soul, une qe besa nuk prisja me diskutu se nese vajzes i eshte leju apo nuk i eshte leju. Qe besa thash do ta diskutonim nese vajzes i behet kabull puna qe do bente ne nje garnizon me burra te huaj. Njemend para se ta diskutojme shamine do ishte mire me sqaru kete gje.
 
Top