• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nuk pranonte ndarjen, tmerron ish të dashurën me deklaratën që i bën

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Nuk pranonte ndarjen, tmerron ish të dashurën me deklaratën që i bën

“Kam AIDS dhe Hepatit e shpresoj që të kem infektuar”, është rrëfimi që ai i ka bërë ish të dashurës. Kjo deklaratë u bë në shenjë hakmarrje ngaqë ajo e braktisi, dhe ai thoshte se do të ishte i lumtur nëse do ia kishte transmetuar sëmundjen seksuale.

Pas kësaj, gruaje e denoncoi 30-vjeçarin për dëmtim të rëndë, por fatmirësisht çështja gjyqësore mbyll sepse analizat dolën që gruaja nuk kishte asnjë sëmundje.

Historia trishtuese që u zbulua dje, më 18 janar, përpara gjyqtarit Walter Pelino, si pjesë e një procedure paraprake kundër një shtetasi italian 30-vjeçar, i thirrur për t’iu përgjigjur pyetjeve rreth lëndimeve të rënda personale dhe ngacmimeve seksuale që i kishte bërë ish të dashurës.

Gazeta Shqip
 

Hera

Dum Spiro Spero
Si thote nje fjale e urte popullore budalliku nuk shkin ne male po ne menfjen e njerezve hyn .....dhe ai
 

Hope

◕‿◕
Epo keshtu eshte kur me partener qe ka bredh nga lulja ne Kavaj lol
Mere te pakten me analizat e bera lol

Sa per temen, eh dashuria te ben budalla... Ce do qe njerzit se kuptojne kete ndjenje edhe te denoncojne :p lol
 
Private conversations
Help Users
    Top