• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nuk jam i qart...

WxP

Tech
Per cdo paqartesi une them te bashkbisedojm ketu e te sqarohemi,

Me qe eshe fillimi i kesaj nisme, mendoj te sqarohem edhe une qe te di cfare statusi ti jap Albteam i cili eshte ne listen e admin-it ne os?
 
Redaktimi i fundit:

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Nuk jam i qart...

Sic ta thash edhe ne privat me kte ka folur Sil3nt ne fillim por sipas meje meqe ka javat e veta, shellin e vet, gjithmon aktiv, e meriton plotesisht Adminin...
 

WxP

Tech
Titulli: Nuk jam i qart...

Dakort, ndo nje sygjerim per heqjet keni? Une po e nis me kte N3xt u shtu si shpetimtar me akillet po sbo as i gjo.
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Nuk jam i qart...

Un mendoj ti bejm gjerat ndryshe... Te vejm te gjith nicket e operve e te japim mendimin secili... e per tju krijuar nje ide po e vazhdoj un i pari. Gjithmon ky ngel mendimi im personal..

DarKSouL = njef mir komandat meret me serverin po na ndihmon me ca gjera ne shell e me cs. Kohet e fundit pak i zen me shkollen, si perfundim = PRO
Burn = meret me serverin aktiv sillet mir = PRO
Server = ben shum budalliqe, te shkaterron nervat me ca veprime fmijesh, hyn shpesh e nuk meret me floode, si perfundim = JO
Busy = hyn cdo dit, nuk eshte aktiv, nuk merret me floode e proxy, ben vec deop e devoice, sjellje arrogante ndaj te tjerve, si perfundim, = JO
SIRIUS = nuk hyn cdo dit, kur hyn meret me proxy, ben si i fort shpesh me userat e thjesht o me Aopet, si perfundim = JO
Shijaksi = nuk hyn cdo dit, kur hyn nuk meret me proxy e vec se gerricet me Aopet shpesh edhe ktij i duket vetja si i fort me akses, si perfundim = JO
Enea = Hyn shpesh, komandat i di, meret me proxy e spame, kujdeset per serverin, si perfundim = PO
albix` = nuk hyn shpesh, edhe se komandat i din nuk meret gjithmon me proxy, sjellja e mir por nuk mjaftojn per te qen oper, si perfundim = JO
n3xt = hyn cdo dit meret me proxy por sric e tha wxp me siper e votuam si shpetimtar por sa ka mar operin sikur ka ren ne gjum, si perfundim= PJO as po as Jo
Futbollisti_Gr = hyn cdo dit, nuk meret shpesh me proxy sepse nuk din komandat mir, nuk sillet keq, por mosha vjeter, si perfundim = PO
Julian_it = hyn cdo dit, bon shum budalliqe, i sherben shum serverit edhe i vetmi gjithmon me proxy floode. Te gjith e dim si eshte kshuqe si perfundim = PO
HaR0MsI = tani ka vazhduar te hyje perseri shpesh edhe se lexova nje tem qe kishte pasur ca probleme e nuk mund te sherbente shum serverit, meret me proxy,
i sherben serverit, bon nganjeher budalliqe por si perfundim, PRO
Te gjith kto mendimet e siperme qe kam shkruajtur ngelen vec mendime per Ircop e jo si njerez e si cuna sepse sinqerisht nuk i njof te gjith...
Po per adminet duhet te shkruajm e te japim mendimet?
 
Redaktimi i fundit:

WxP

Tech
Titulli: Nuk jam i qart...

Shume dakort me Timi, kto jan pak a shume edhe ato qe une mendoj vetem me nje ndryshim te vogel pamvarsisht se server ben idjotsira po perpiqet edhe eshte aty kur ka floode e kam par disa here. Kurse Enea edhe pse e kam njoh realisht them se eshte i afte po jo aktiv... megjithate se kam te qarte se nuk kam pas mundesi te shof kohet e fundit.

Une mendoj se pervec hax0r edhe ARMAGGEDON te tjeret admin mund te jen te pa prekshem,
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Nuk jam i qart...

Enea po hyn kohet e fundit pothuajse cdo dit, sinqerisht kohen se kam matur por pak rendesi ka. Server ka ca koh qe nuk merret me me proxyt si me pare, megjithate sic e kam shkruajt me siper kto jan mendimet e mija...
Sa per dy adminet e permendur jam PRO po u hoqen te dy....
 

WxP

Tech
Titulli: Nuk jam i qart...

Pro te hiqen qe te dy, edhe une ...
 

alfa-5

Anëtar i ri
Titulli: Nuk jam i qart...

Albteam cun i mire, pervec atyre qe ka shellit dhe javave as un me thon te drejten sdi a a e i dho, por mendoj se esht me i mir se DarkSouli po te doje
DarKSouL = njef mir komandat meret me serverin po na ndihmon me ca gjera ne shell e me cs. Kohet e fundit pak i zen me shkollen, si perfundim = Esht fmi nga mend PRO
Burn = meret me serverin aktiv sillet mir = Cun njish PRO
Server = hyn shpesh e nuk meret me floode, le nick e iken = JO
Busy = Ket se njof fare, se di a egiston e kush esht JO te modhe
SIRIUS = nuk hyn cdo dit, kur hyn meret me proxy, ben si i fort shpesh me userat e thjesht o me Aopet, si perfundim = JO
Shijaksi = nuk hyn cdo dit, kur hyn nuk meret me proxy e vec se gerricet me Aopet shpesh edhe ktij i duket vetja si i fort me akses, si perfundim = JO
Enea = Hyn shpesh, komandat i di, meret me proxy e spame, kujdeset per serverin, si perfundim = PO
albix` = nuk hyn shpesh, edhe se komandat i din nuk meret gjithmon me proxy, sjellja e mir por nuk mjaftojn per te qen oper, si perfundim = JO
n3xt = hyn cdo dit meret me proxy por sric e tha wxp me siper e votuam si shpetimtar por sa ka mar operin sikur ka ren ne gjum, si perfundim = plus do shtoja un me duket sikur ka ra ne gjum letargjik ... Jo
Futbollisti_Gr = hyn cdo dit, nuk meret shpesh me proxy sepse nuk din komandat mir, nuk sillet keq, por mosha vjeter, si perfundim = Do shtoja cun i rrespektum, i muhabetit, i pershtatshem PO
Julian_it = hyn cdo dit, bon shum budalliqe, i sherben shum serverit edhe i vetmi gjithmon me proxy floode. Te gjith e dim si eshte kshuqe si perfundim = Menimi im dihet per ket :) Vetem un e kuptoj... PO
HaR0MsI = tani ka vazhduar te hyje perseri shpesh edhe se lexova nje tem qe kishte pasur ca probleme e nuk mund te sherbente shum serverit, meret me proxy,i sherben serverit, bon nganjeher budalliqe por si perfundim, PRO
Te gjith kto mendimet e siperme qe kam shkruajtur ngelen vec mendime per Ircop e jo si njerez e si cuna sepse sinqerisht

2 Adminet posht dakord nese hiqen te dy
Pertoja pranaj i rash shkurt nga Timi :p
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
Titulli: Nuk jam i qart...

Gjithmon ky ngel mendimi im personal..

DarKSouL = PO
Burn = PO
Server = JO
Busy = JO
SIRIUS = JO
Shijaksi = JO
Enea = PO
albix` = JO
n3xt = JO
Futbollisti_Gr = JO
Julian_it = PO
HaR0MsI = PO
Te gjith kto mendimet e siperme qe kam shkruajtur ngelen vec mendime per Ircop.

Po per adminet duhet te shkruajm e te japim mendimet?
ARMAGEDDON = JO
Hax0r = JO
Kjo eshte pergjigja ime.
 

SaK

Antarë
Titulli: Nuk jam i qart...

armageddon dhe haxor menoj qe nga admin te kthehen ne status ircop

ndersa per ircop :raph, shijaksi , busy, sirius jo
Per n3xt ta shofim edhe per ca koh si do shkoj po ja futi gjumit fare ta heqim
 

alfa-5

Anëtar i ri
Titulli: Nuk jam i qart...

E o plako nes ebusy esht njoni dihet qe jam po, nuk jam aspak dakord qe ka sjellje arrogante ndaj te tjereve, i pari qe e degjoj nga ty e degjoj. Nejse Po ket, tjeret si lun topi dhe adminet me i kalu oper
 

SiL3nT

Antarë
Titulli: Nuk jam i qart...

Mbeshtes mendimin e Timi-t persa i perket ircop/csop

Per adminat po jap mendimin tim

[14:39] -OperServ- Num Nick
[14:39] -OperServ- 1 AlbTeam/Te rri
[14:39] -OperServ- 2 hax0r/Te hiqet
[14:39] -OperServ- 3 illyrian/Te hiqet
[14:39] -OperServ- 4 LuXor/Webmaster
[14:39] -OperServ- 5 Never/Te rri
[14:39] -OperServ- 6 TiRoNci_MiZeRje/Weblesh
[14:39] -OperServ- 7 Url/Webmaster
[14:39] -OperServ- 8 Xp3rt/Te rri
[14:39] -OperServ- End of Admin list.

Pak a shume ato qe that dhe ju dolen :)...

DarkSoul/Nuk e njoh po derisa merret le te rri.
Burn/Te rri.
Server/Te hiqet.
Busy/Te hiqet.
Enea/Te rri, nuk e kam par shume online por kur hyn interesohet.
albix/Te hiqet.
n3xt/Te rri.
Futbollisti_Gr/Se di.
Juliani_IT/Te rri.
HaRoMsI/Te rri.
Sirius/Te hiqet.
Po Njoni kush eshte ?

Kto eshte mendimi im pak a shume..
 

SiL3nT

Antarë
Titulli: Nuk jam i qart...

Mbeshtes mendimin e Timi-t persa i perket ircop/csop

Per adminat po jap mendimin tim

[14:39] -OperServ- Num Nick
[14:39] -OperServ- 1 AlbTeam/Te rri
[14:39] -OperServ- 4 LuXor/Webmaster
[14:39] -OperServ- 5 Never/Te rri
[14:39] -OperServ- 7 Url/Webmaster
[14:39] -OperServ- 8 Xp3rt/Te rri
[14:39] -OperServ- 2 hax0r/Te hiqet
[14:39] -OperServ- 3 illyrian/Te hiqet
[14:39] -OperServ- 6 TiRoNci_MiZeRje/Weblesh

[14:39] -OperServ- End of Admin list.

Pak a shume ato qe that dhe ju dolen :)...

DarkSoul/Nuk e njoh po derisa merret le te rri.
Burn/Te rri.
Enea/Te rri, nuk e kam par shume online por kur hyn interesohet.
n3xt/Te rri.
Juliani_IT/Te rri.
HaRoMsI/Te rri.
Server/Te hiqet.
Busy/Te hiqet.
albix/Te hiqet.
Sirius/Te hiqet.
Futbollisti_Gr/Se di.
Po Njoni kush eshte ?

Kto eshte mendimi im pak a shume..
 
Redaktimi i fundit:

WxP

Tech
Titulli: Nuk jam i qart...

Perfundimisht mendoni se duhen hequr: Server, albx`, Sirius, n3xt i cili akoma se ka haberin ku eshte. Pastaj ngelet per tu diskutuar Njoni dhe Futbollisti...(pak a shume jemi ne kte pike) Mendimi im eshte qe nuk duhen levizur meqenese ka mosperputhje idesh, te ridiskutohen ne nje etap tjeter nese nuk reflektojne.
Per sa i perket dy admineve Armageddon dhe Haxor une them te hiqen dhe jo ti kalojm oper se duket sikur po tallemi dhe nuk do kene vlere veprimet.
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Nuk jam i qart...

Ok ateher, ne shell ty hyj un e te veproj? e pastaj te hap nje tem tek zona ircop per vendimin o duhet te presim Sak te veproje ai?
 

WxP

Tech
Titulli: Nuk jam i qart...

Isoj eshte si ti si sak mjafton te bim dakort rreth nevojave qe lindin... Gjykoj se duhet shtohet edhe AL3X pasi te hiqen jo si csop por si local oper e cdo gje vjen me grad der tek csopi...
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Nuk jam i qart...

Ok levizjet i bera, 2 gjera akoma. Hiq haxor e armaggedon nga zona admin e shto al3xi tek forumi i ircop. Mbas nji jave hiqi edhe 5 ircopet e hequr, flm..
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
ehhhhhhhhh cme ngjalle nostalgji :D
 
Top