• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nora Shaqiri nga Shkupi martohet me Marko Markoviqin

legjenda

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
MAQEDONIA VERIORE
Edhe një dashuri multietnike është kurorëzuar gjatë këtij vikendi në Shkup. Ish gazetarja Nora Shaqiri është martuar me Marko Markoviq, poashtu nga Shkupi. Nora Shaqiri është vajza e gazetarit tashmë të ndjerë, Hisen Shaqiri, si dhe motra e këngëtarit Beni Shaqiri, shkruan Gazeta Lajm. Në dasmën e tyre kanë marrë pjesë shqiptarë, maqedonas, serbë, boshnjakë, turq, e kështu me radhë. Kurorëzimi i tyre është bë në muzeun e VMRO-së.http://lajmpress.com/
 
Top