• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Nora, ‘hot’ gjatë xhirimeve

Arfenilla

Themelues i Forumit
Nora Istrefi pa dyshim se është një zog i bukur, por me disa foto që ajo i ka postuar në Instagram gjatë xhirimeve ka treguar edhe më shumë cilësitë e saj.

E veshur me një fustan të kuq nga Nora mund të shihni edhe njërën prej armëve të saj më të forta, sic është gjoksi.

Pasi është paraqitur me një baladë në “Kënga Magjike”, Nora është kthyer në Kosovë dhe me sa duket për programet e Vitit të Ri ajo do të jetë njëra prej këngëtarëve më të ekspozuara.

Së është kështu mund të shikoni edhe gjatë fotografive që ajo ka bërë gjatë këtyre xhirimeve. Në njërën prej tyre është edhe Leonora Jakupi me Altuna Sejdiu Tunën.

Përderisa Leonora ka të veshur një fustan pak a shumë si të Norës, ashtu nuk e ka Tuna e cila ka vendosur që kësaj here mos të zbulojë shumë cilësitë e trupit të saj.koha net.


 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Nora, ‘hot’ gjatë xhirimeve

Te mira te treja,po se di pse si shof dot ne kete foto me iden e showbizit,jan vesh me veshje lekure si me qen ne pune semafori :p,,keto dyja anash ,,apo ai shikimi i tepruar seksy pak i rendomt i ka hallakat :p,,di une por len cik dyshime si foto ndaj ndershmeris tyre ahahahahahah,..
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Nora, ‘hot’ gjatë xhirimeve

Te gjithe hot ketej, hot andej ufff :S
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Nora, ‘hot’ gjatë xhirimeve

Leonora,s'di te plaket...
Ah,Nora ,Tuna....
Nevi ju paska dhon pershkrimin e dyhur ktyne dyav..lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Nora, ‘hot’ gjatë xhirimeve

Te mira te treja,po se di pse si shof dot ne kete foto me iden e showbizit,jan vesh me veshje lekure si me qen ne pune semafori :p,,keto dyja anash ,,apo ai shikimi i tepruar seksy pak i rendomt i ka hallakat :p,,di une por len cik dyshime si foto ndaj ndershmeris tyre ahahahahahah,..
Lekura eshte ne mode kte vit...pastaj ato te semaforit se veshin fustanin deri tek gjuri, zere se s'veshin fare fustan. :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Nora, ‘hot’ gjatë xhirimeve

Mire e ke kitrra se zogu i Tunes po fluturon me shpejt prej deges ne dege....hahhahaa
Yyyyyyyyyyyyy zogu i Tunes eshte shtegtar :po: shtegton sa ne nje vend ne tjetrin vend te ngrohte :eek:kidoki:
 
Top