• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nmsp ScRiPt....

MasteR

I'm offline
Vendndodhja
Invisible...
Pe: Nmsp ScRiPt....

NmSp ScRiPt.zip download

PERMBAN:

Auto-deop per stafin sop.
Menaxhim te bisedave private.
Sistem away dhe auto-away.
Fjalor perkthimi ne 5 gjuhe (fatkeqesisht nuk e ka akoma shqipen)
Parashikim boteror moti.
Lokalizues ip-je per ircops.
Anti-clonesx per ircop.
Skanues proxysh per ircop.
Lojera etj.
 
  • Like
Reactions: WxP

Kasemi

Antarë i ri
Titulli: Nmsp ScRiPt....

Pershendetje te gjitheve! Se pari dua te falenderoj cdo vizitor te kesaj teme per interesin rreth punimit tim. Te vjetrit nga ju mund te me njohin me pseudonimin Le_professionnel, kurse te rinjte me No_More_Shushka_Please ose nmsp. Scripti eshte nisur nga fillimi fare, dmth mirc 7.22. Aliases jane bere nga une, remotes jane te bera nga nje sere koduesish te huaj (te modifikuara nga une per tiu pershtatur sa me mire rregullores se fajtori-t dhe shijes sime personale). Falenderoj gjithashtu CAKMAKU per kodet e tij te bukura dhe praktike, si pershembull kodi per hotlinks per ircopa-t qe eshte prezent ne skript.
Falenderoj gjithashtu w0rld per keshillen e tij rreth ngjyrave, faleminderit byrazer, me pelqen me shume scripti me keto ngjyra! Ky script ka marre rreth dy muaj per tu koduar, modifikuar, perkthyer dhe testuar. Nese mendoni se ka dicka qe mund te rregullohet ne script, ju lutem me thoni. Cdo keshille, verejtje, pyetje eshte e mirepritur.
Mirupafshim ne chat, gjithe te mirat!
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: Nmsp ScRiPt....

Pershendetje te gjitheve! Se pari dua te falenderoj cdo vizitor te kesaj teme per interesin rreth punimit tim. Te vjetrit nga ju mund te me njohin me pseudonimin Le_professionnel, kurse te rinjte me No_More_Shushka_Please ose nmsp. Scripti eshte nisur nga fillimi fare, dmth mirc 7.22. Aliases jane bere nga une, remotes jane te bera nga nje sere koduesish te huaj (te modifikuara nga une per tiu pershtatur sa me mire rregullores se fajtori-t dhe shijes sime personale). Falenderoj gjithashtu CAKMAKU per kodet e tij te bukura dhe praktike, si pershembull kodi per hotlinks per ircopa-t qe eshte prezent ne skript.
Falenderoj gjithashtu w0rld per keshillen e tij rreth ngjyrave, faleminderit byrazer, me pelqen me shume scripti me keto ngjyra! Ky script ka marre rreth dy muaj per tu koduar, modifikuar, perkthyer dhe testuar. Nese mendoni se ka dicka qe mund te rregullohet ne script, ju lutem me thoni. Cdo keshille, verejtje, pyetje eshte e mirepritur.
Mirupafshim ne chat, gjithe te mirat!

O gjyshh po ti ca ben akoma ooo o laluc me scripte :p :p :p Tani e pash po kur te vi her tjeter do e shikoj me mir se tani po dal... :D Megjithse e di qe ja ke marr doren mir ktyre :)
 

Kasemi

Antarë i ri
Titulli: Pe: Nmsp ScRiPt....

NmSp ScRiPt.zip download

PERMBAN:

Auto-deop per stafin sop.
Menaxhim te bisedave private.
Sistem away dhe auto-away.
Fjalor perkthimi ne 5 gjuhe (fatkeqesisht nuk e ka akoma shqipen)
Parashikim boteror moti.
Lokalizues ip-je per ircops.
Anti-clonesx per ircop.
Skanues proxysh per ircop.
Lojera etj.
Ego e ke ketu.
 
  • Like
Reactions: WxP
Top