Njoftimet e konkursit letrare~22.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nuk kam hyre! Mmmm ke te drejtë por krijimi o lind o nuk lind per momentin pausa🙂
Epo Lindi,ti dhe emrin e ke me lindjen e diellit.
Keshti qe beje te lind dhe nje krijim!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kan ngele edhe dy dite per krijimet tuaja.
Ju mirepres!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@NeVertiti Si ka shku ky muaj? Kane sjelle gje apo jo? Mos i prano me mi. Se spo me ecen fare me cmimet 🙄
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Me cilat cmime mi? :p
Cmimet e para te konkursi pra qe fitoja. Pse ca kujtove ti?
Hera fundit ishte ne dhjetor. Kete vit me kane mare mesysh 😛
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Cmimet e para te konkursi.
Hera fundit ishte ne dhjetor. Kete vit me kane mare mesysh 😛
hahahahahaha,thash cilat cmime.
Kete muaj do e marresh me patjeter. :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Epo muajn tjeter pra. :p
opo hic. S'ka as krijime e asgje me! As ate qe pata per kte muaj s'po e sjell fare! 🤣
Bye Bye Goodbye GIF
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Per te gjitheee krijuesit,deri ne orennn 12 te nates sonte,pres krijimet tuaja. :p
12 e 1 minut mbyllet kutia pritse.

Nese akoma keni ndonje rrjesht,sonte eshte afati i fundit!
Flm! 🤗
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Miq si jeni?
Do jemi sebashku pergjate muajve te veres, deri ne Shtator, meqenese Nevi, ka vendos me be pushime per qefin e vet personal. 😂 (shaka)

Pra, ne pamundesi per te hapur sondazhet nga @NeVertiti keto 3 muaj, ju lutem krijimet t'i dergoni ne posten time. :)

Deri me 15 Qershor pres ne inbox krijime per muajin Qershor. Tema eshte: Nje buzeqeshje feminore ne horizon.

Uroj te keni sa me shume frymezim! :)

Apeli qe te sigurohem se e keni lexuar njoftimin😁

@Arfenilla@Desa @princesha @AnaVie @Lektor @kitrra 123 @Monique @LeVoyageur @Xhelozi @Hilarious @Yara @Sunflower @Raniaa @Reldi @Lindii @Vajza @Endrra @Lauri @Bledi_Shady @Mogli @WxP @Loverboy @Llaqi [^_^] @milva

Na mrekulloni me pjesmarrjen! 🥰
 
Redaktimi i fundit:

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Miq si jeni?
Do jemi sebashku pergjate muajve te veres, deri ne Shtator, meqenese Nevi, ka vendos me be pushime per qefin e vet personal. 😂 (shaka)

Pra, ne pamundesi per te hapur sondazhet nga @NeVertiti keto 3 muaj, ju lutem krijimet t'i dergoni ne posten time. :)

Deri me 15 Qershor pres ne inbox krijime per muajin Qershor. Tema eshte: Nje buzeqeshje feminore ne horizont.

Uroj te keni sa me shume frymezim! :)

Apeli qe te sigurohem se e keni lexuar njoftimin😁

@Arfenilla@Desa @princesha @AnaVie @Lektor @kitrra 123 @Monique @LeVoyageur @Xhelozi @Hilarious @Yara @Sunflower @Raniaa @Reldi @Lindii @Vajza @Endrra @Lauri @Bledi_Shady @Mogli @WxP @Loverboy @Llaqi @%^.^

Na mrekulloni me pjesmarrjen! 🥰
Patjeter 😁
 

Lauri

Anunnak
A bën të dërgoj dy krijime 🤔😊
 

Peperina

Larg shume larg
Hi @Soulmind meqe me bere tag per te mrekulluar kte muaj do doja te shuaja kuriozitetin Pse ma bere kte komentin te krijimi i muajit qe kaloi.:)

Krijimi 5 ma hoqi trurin me fjalen Tru qe ka perdorur 🤣

Sepse jam e mbushur full me emocion ndaj pas nje komenti te tille me kycet goja dhe truri.
Mos ma merr per keq . Thjeshte nje mendim Pse dhe jemi okay bashke . 😊
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Hi @Soulmind meqe me bere tag per te mrekulluar kte muaj do doja te shuaja kuriozitetin Pse ma bere kte komentin te krijimi i muajit qe kaloi.:)Sepse jam e mbushur full me emocion ndaj pas nje komenti te tille me kycet goja dhe truri.
Mos ma merr per keq . Thjeshte nje mendim Pse dhe jemi okay bashke . 😊
Sepse fjala "tru" nuk me erdhi gjetje poetike per ate krijim qe ishte i arrire. Mund te ishte perdorur "mendje" e cila vjen me embel. Kjo sipas shijes time. Dikush tjeter mund te kete preferenca tjera.
Dhe komentin nuk e kam bere mbi krijuesin,sinqerisht qe as ja kisha idene kush i ka derguar dhe cilen, per asnje krijim. Thjesht, ate ndjesi me dha, ate shkrova.


Ne lidhje me ftesen per te qene pjese e konkursit, te gjitheve ju, une ju ftoj si drejtuese, jo si Soulmind. Mgjth edhe si Soul prap do ju ftoja xhanem. 😁

Ne lidhje me kycjen tende, kritikat nuk duhet te na cenojne. E di sa kritika kam une qe marr?! Akoma sot e kesaj dite ua coj poezite disa miqve pedagoge qe te me korrigjojne apo keshillojne. Sa me shume lexon dhe shkruan njeriu aq me shume pasurohet me fjalor te pasur letrar.
 

Peperina

Larg shume larg
Sepse fjala "tru" nuk me erdhi gjetje poetike per ate krijim qe ishte i arrire. Mund te ishte perdorur "mendje" e cila vjen me embel. Kjo sipas shijes time. Dikush tjeter mund te kete preferenca tjera.
Dhe komentin nuk e kam bere mbi krijuesin,sinqerisht qe as ja kisha idene kush i ka derguar dhe cilen, per asnje krijim. Thjesht, ate ndjesi me dha, ate shkrova.


Ne lidhje me ftesen per te qene pjese e konkursit, te gjitheve ju, une ju ftoj si drejtuese, jo si Soulmind. Mgjth edhe si Soul prap do ju ftoja xhanem. 😁

Ne lidhje me kycjen tende, kritikat nuk duhet te na cenojne. E di sa kritika kam une qe marr?! Akoma sot e kesaj dite ua coj poezite disa miqve pedagoge qe te me korrigjojne apo keshillojne. Sa me shume lexon dhe shkruan njeriu aq me shume pasurohet me fjalor te pasur letrar.
Ishe shume e Qarte . Faleminderit.:)
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Miq si jeni?
Do jemi sebashku pergjate muajve te veres, deri ne Shtator, meqenese Nevi, ka vendos me be pushime per qefin e vet personal. 😂 (shaka)

Pra, ne pamundesi per te hapur sondazhet nga @NeVertiti keto 3 muaj, ju lutem krijimet t'i dergoni ne posten time. :)

Deri me 15 Qershor pres ne inbox krijime per muajin Qershor. Tema eshte: Nje buzeqeshje feminore ne horizon.

Uroj te keni sa me shume frymezim! :)

Apeli qe te sigurohem se e keni lexuar njoftimin😁

@Arfenilla@Desa @princesha @AnaVie @Lektor @kitrra 123 @Monique @LeVoyageur @Xhelozi @Hilarious @Yara @Sunflower @Raniaa @Reldi @Lindii @Vajza @Endrra @Lauri @Bledi_Shady @Mogli @WxP @Loverboy @Llaqi @%^.^ @milva

Na mrekulloni me pjesmarrjen! 🥰
Faleminderit dhe do doja vërtetë të jem pjesë e mrrekullive, por, nuk premtoj gjë njëherë 🙂
Gjithësesi është kënaqësi e veçantë pjesëmarrja.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Miq si jeni?
Do jemi sebashku pergjate muajve te veres, deri ne Shtator, meqenese Nevi, ka vendos me be pushime per qefin e vet personal. 😂 (shaka)

Pra, ne pamundesi per te hapur sondazhet nga @NeVertiti keto 3 muaj, ju lutem krijimet t'i dergoni ne posten time. :)

Deri me 15 Qershor pres ne inbox krijime per muajin Qershor. Tema eshte: Nje buzeqeshje feminore ne horizon.

Uroj te keni sa me shume frymezim! :)

Apeli qe te sigurohem se e keni lexuar njoftimin😁

@Arfenilla@Desa @princesha @AnaVie @Lektor @kitrra 123 @Monique @LeVoyageur @Xhelozi @Hilarious @Yara @Sunflower @Raniaa @Reldi @Lindii @Vajza @Endrra @Lauri @Bledi_Shady @Mogli @WxP @Loverboy @Llaqi [^_^] @milva

Na mrekulloni me pjesmarrjen! 🥰
Guys!
Neser dita e fundit per te me derguar krijime!😁
@NeVertiti @Monique @LeVoyageur @princesha @Arfenilla @Loverboy @TinkyPinky @Endrra Mire keni qene eee?!!?! 😬😬
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Jalla mos i lut se e du me e fitu vet ket konkursin 🤣
Ishte ultimatum! Nuk lus njeri! I gave up already! 😁
 
  • Haha
Reactions: WxP
Top