Njoftimet e konkursit letrare~22.

Lauri

Anunnak
Po ti shkruaj dicka spontane,frymzimi,se dhe ne me ndjenja shkruajme ketu.
Ok mund te shkruajme nganjehere si faktorr,krijimi per letersine,por ama gjithnje kemi nje frymzim.
Letersia prek,ndjenja,emocione,tabanin social,domgat e shoqerise etj etj,ndaj beje ne emrin e konkursit.
Unë nuk shkruaj me ndjenja emocione frymëzim fantazie..🤪
Shkruaj ndjenja & emocione reale të dalë thellë nga Saudade 🤔🙃🙂
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Pershendetje!
Ja ku po fillojme temen, me njoftimet per konkursin e letersise ~22.
Temat per muajt gjate vitit plus ne cdo muaj do kete teme te lire.Shkurt~Ngjyra dashurie.
Mars ~Nena.
Prill ~bulzime pranvere.
Maj ~ Nje lule per ty.
Qershor ~ Nje buzeqeshje feminore ne horizont.
Korrik ~ Dashuri ne bregdet.
Gusht~Perendime ne gusht! (sunset)
Shtator ~ Udhtime neper endrra.
Tetor~Vjeshte,shira vjeshte.
Nentor~Neper gjurmet e kohes.
Dhjetor~Arome festash.


Atehere, nga sot dhe deri me daten 14 shkurt,prese krijimet tuaja ne posten time private.

Tema per muajin shkurt eshte; ~Ngjyra dashurie.
plus ; Teme e lire.
Duhet te kishit lene nje muaj , edhe per bejte 😜
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Unë nuk shkruaj me ndjenja emocione frymëzim fantazie..🤪
Shkruaj ndjenja & emocione reale të dalë thellë nga Saudade 🤔🙃🙂
Nese ndjekim kete llogjike i bie ta mbyllim si konkurs.
Gjithesesi me c`sakatepsen krijimet ketu,e kuptoj ne fakt terheqjen e cdo njerit ketu.
Gjithesesi sa e doni ju besoj po aq e dua dhe une si konkurs,s`kam noj interes me tej ,se sa c`do dashamires i ti /saj ketu.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ahh,harrova me tagu @ZHIGO ,po ky zoti e di kur logohet tashme ahahahahhaa.
Zhigoooo. 🤗🤗🤗
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Tema;Shtator ~ Udhtime neper endrra.

ejj dhe 4 ditee,kush ka mundesi te me dergoj ndonje strof ,varg,niseni ne posten time,pasi ndryshe s`do kemi konkurs letersie,ta dini. 🤗
@Raniaa bej dickaa te bukru e spontane se kam pare qe ke shpirt poetik, @Peperina dashni jam ne pritje,si mbyllje @Desa dhe @Bebw dy dashamirset e konkursit per dergime ndaj ti.
E cdo antare eshte i mirepritur.
@Soulmind ca ke bo mire!? ahahahhaha
Ku ndodhen vargjet e letersise?
Ta dua zemren
Ta bej nje me temen .🔥❤️🔥

Nuk di a do marr pjes po Edhe Nese marr bej ndryshime drastike se jam lodh me ato kunjat i merr votat me miq etj.
Ose do ja jap noj miku e ta sjelle ai ne pm mos dal hic emri im 🙂
😘😘😘
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Ta dua zemren
Ta bej nje me temen .🔥❤️🔥

Nuk di a do marr pjes po Edhe Nese marr bej ndryshime drastike se jam lodh me ato kunjat i merr votat me miq etj.
Ose do ja jap noj miku e ta sjelle ai ne pm mos dal hic emri im 🙂
😘😘😘
Ma bjer mua ne pm , pa merak se mer vesh njeri 😁
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Unë nuk shkruaj me ndjenja emocione frymëzim fantazie..🤪
Shkruaj ndjenja & emocione reale të dalë thellë nga Saudade 🤔🙃🙂
Nuk je i vetmi ti o mik miku qe hedh ndjenjat e tua reale.
Jo..! sepse unë shkruaj me ndjenja të verteta.
Dhe ndjenjat i mbaj të rezervuara mbrenda vetës 🙂🙃
Pastaj ti ke then qe Fv e ke arkiven tende personale kshuqe nuk i ke te humbura gjithsesi .😬
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ta dua zemren
Ta bej nje me temen .🔥❤️🔥

Nuk di a do marr pjes po Edhe Nese marr bej ndryshime drastike se jam lodh me ato kunjat i merr votat me miq etj.
Ose do ja jap noj miku e ta sjelle ai ne pm mos dal hic emri im 🙂
😘😘😘
Emri yt nga une ska shance kurre te dal.
Sill krijimin ti e te tjerat kemi thene ecim para. 🤗🤗
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Jo jo ska shance ta sjell ty . Se merr noj ban kot per pune privacije .😬
Dhe ben xheloze kot ndonjeren pa arsye . Gjithkush krijimin e vêt 😜
E mir si te duash 😁 Nuk e shikon ti plasen xheloze per mua s'po mar dot frym 😁😂
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Normal 😊

Nuk e di . Nuk jam ne jeten tende te di ca Po ndodh . Flas ne baze te atyre qe shoh/lexoj .😬

Ika nga ktu tani se boll rremuj bej kudo qe shkel .✌️
Ee mojj eeee ashtu esht ti nuk e di jo 😁👍 Ik ik se te vajti von
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
o sa ne terezi e keni 😂😂
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Klasifikimi yt si sherraxhi 🤣 ngado që sillesh bën pluhur ti...ec më ngadalë mo 🤪🤣
Ajm sorry po un sboj sherrr . Thjeshte i them gjona si jan .🤪🤪
Kujt i pelqen i lexon kujt jo ti jap takat e mia se un atlette mbaj kto kohe dhe skam si boj mo zhurme .😜😬😝
Ps.Forumin e kam si arkiv të materialeve me tematika të tjera...🤪
Do hash nje zeke ti Po duro te mbledh cik forcat .🤭🤣
 

Lauri

Anunnak
Ajm sorry po un sboj sherrr . Thjeshte i them gjona si jan .🤪🤪
Kujt i pelqen i lexon kujt jo ti jap takat e mia se un atlette mbaj kto kohe dhe skam si boj mo zhurme .😜😬😝

Do hash nje zeke ti Po duro te mbledh cik forcat .🤭🤣
Ti the po iki se vetëm sherr bëj unë 😄

Ps. çfarë është zeke moj se më fute frikën 🤪
 
Top