Njoftime per konkursin e letersise 2020

kitrra 123

plak gjufurrak
Akoma sqenka hap konkursi 😊
Vajza, a bene me ta qu me vone? 🤗
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Pershendetje te dashur anetar.
Tema per muajin shtator eshte: - Miresevjen vjeshte. (si cdo muaj mundeni dhe teme lire).

Jeni te mirepritur ne inboxin time. :)
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
duhet te filloj te shkruaj poezi tani qe ti shkoj gocave ne imboks
Herët je kujtu 😜
Poezia po bo nomin, leni Ferrari etj.
Me poezi kapen gocat sot 😜
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Shyqyr që jena larg 😜
(Shtylla, punë 😂)

Se unë jom çik grindavec...
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Nuk eshte as prill e as maj qe i thu mos ju ndaj
Tybeee tybeee me gjithe ket vap
Tashi osht gjith meseleja se shkrin krejt...
Sauna? Running?! Who needs that 😜
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Tema per muajin shtator eshte: - Miresevjen vjeshte. (si cdo muaj mundeni dhe teme lire).Keni dhe 13 dite kohe per dergimin e krijimeve, mos e pritni momentin e fundit...
Ju Pres ne inboxin time.
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Tefte e para punes jemi akoma ne gusht dhe nuk mund te dergojme foto per vjeshten kur akoma jemi ne vere ☺️
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Tefte e para punes jemi akoma ne gusht dhe nuk mund te dergojme foto per vjeshten kur akoma jemi ne vere ☺
Të zuni deti ty 🤣

Është tema krijimeve lol po i pate bo naj poezi amores çoja teftes lol

Fotot Leges
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Jam ne pritje per krijimet tuaja.
Nxitoni :)
Tema: Miresevjen Vjeshte. & teme lire.
Inbox-in time e keni te hapur :)
 
  • Më pëlqen
Reactions: NGU
Top