Njoftime per konkursin e letersise 2020

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Pershendetje. Tema per muajin qe vjen eshte:
Gusht ~ Eja.~
Ju pres ne inboxin time. :)
 

Desa

Felix - Culpa
Skam gje me ty as me ate , po sikur u pergj te gjitheve do me pergj edhe mua , te pakten te kjo teme , spo e ofendoj spo bej asgje , thjesht info kerkoj .

Infot i ke këtu, që @Vajza i ka dhënë.
Edhepse drejtuese e nënforumit, nuk është e detyruar të të përgjigjet në personal.


Pershendetje. Tema per muajin qe vjen eshte:
Gusht ~ Eja.~
Ju pres ne inboxin time. :)
 

Senseo

.
Staf në FV.AL
Kur keni pyetje per forumin ka tema apostafat. Jeni te lutur mos te beni chit chat pa qen e nevojshme. Ka tema plot per gjera te tilla. Flm
 

Kitty1

Antar Aktiv
Nese e ke me mua , ma bej tag nick qe mos dyshoj ne adresen e postit tend .
Sa per cit cat , ata qe jan me ngjyra ti kalojne ne tema perkatese , mos te rrin kot .
Atehere po te them , si anetar I ketij formati , kam te drejten e informacionit si gjithe te tjerët, meso dhe eduko ata qe ke nen vete , nese ajo ben ate qe i eshte caktuar atehere te gjithe do jetojme te lumtur me ujin Qafshtama , flm dhe ty ! ?
me fal per nderhyrjen por mendoj se duhet te lexosh te gjitha infot qe te jane dhene dhe pastaj ti tregosh te tjereve cfare kane per detyre te bejne. Ti ke per detyre te lexosh mire si fillim! e ke lart te shkruajtur INBOX
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Te dashur antar ,keni dhe 7 dite kohe per dergimin e krijimeve ne INBOX-in time .
Ju lutem mos me detyroni te perdori "dhune" psikologjike ne mp tuajin! ??
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Pershendetje. Keni dhe 3 dite kohe per dergimin e krijimeve :) .
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Ok pra, keni dhe 2 dite kohe, jeni te mirepritur ne inboxin time :)
 
Top