Njoftime per konkursin e letersise 2020

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Pershendetje. Tema per muajin qe vjen eshte:
Korrik - Perendim i kuq .
Ju pres ne inboxin time. :)
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Kte here do marre pjese edhe une!
Du ta shijoj iher kte titullin e fitores lol
Ben vaki te me mashtrosh e smer pjes , banin e ke sa je e gjat vet :p lool.

Shaka , te mirepres :*
 
  • Puç
Reactions: NGU

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Pershendetje , deri ne daten 30, keni kohe per krijimet tuaja . Ju mirepres :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Perendim i kuq :unsure:

Tuj sodite puqjen e vales se detit mbi guret e paster kristal 🤗;)

Sa levrime te thella do kemi k'te muaj ;)
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Tik-tak . Keni kohe dhe 9 dite.
Mos e lini per diten e fundit .
Ju pres ne inboxin tim :)
 
Last edited by a moderator:

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Attention:
Keni dhe 4 dite kohe për krijime ,ose ban ju pret! :p lool
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Ooops sh!t

S'kom asigjo po më mjafton një natë nqs jam ok
 
Top