• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Njoftime per konkursin e letersise 2020

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
edhe 3 dite , do dergoni dicka apo si e keni hallin ? :p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Pershendetje ,

Tema per muajin maj eshte - 4. Maj - Vallezo ne kaltersi

Nese deshironi te jeni pjese e konkursit mos hezitoni (edhe pse e di qe neper inboxe do ju caj koken si perhere ) :p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Ne korrik lol lol

po me date 1 ..aaaa sa e keqe je lol
 

Didi

C'est la vie.
Unë?! Jooo kurrë! Sjam unë që e hap në data të ndryshme :p lol


Po thash, të futem atë ditë, të bëj analizën time të radhës :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Dmth. duhet me ta qu para dates 30 prill :giggle:
 
Top