• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Njoftime per konkursin e letersise 2020

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Hi all

Dua tju rikujtoj persa i takon konkursit te muajit Mars...

Konkursi per kete muaj do hapet ne daten 28, keshtu qe nese keni vendosur per te qene pjese , nxitoni :)

Thx
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Mgjesi

Neser hapet konkursi...ju lutem nxitoni !!!!

Faleminderit ju qe keni sjelle dhe faleminderit ju qe do dergoni
Ju te tjeret minimalisht votoni e komentoni kur te hapet!

Thx shume
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Faleminderit qe pyetet ,por inbox im zuri merimanga
Kalofshi bukur dhe rilexohemi neser ne mengjes me krijimet....
 
Top