• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Njoftime per konkursin e letersise 2020

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Mos harroni fotomanine se ban ju pret 😜
Po ti te tema ime gjen te besh publicitet? tutje moj lolHellouuuuuuu Mos me zhgenjeni ,jam ne pritje te embel kete fund muaji (jo shtatezanie, por krijimesh)

Me krijimet qe do sillni ,do nderoni veten i here, masanej edhe mu kuptohet :)
Kiss kiss gjithve
 
Top