Njoftime per konkursin e letersise 2020

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Aman me qafsh serio e ke? pak brainstorm bejme neper pune , na u bo truni gropa gropa lol lol
po nqs s'e ke hap per ide per ca e ke hap? lol
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Po cpaskeni qene ju te maqedonise per te mallku.
Mire qe sme keni dhone sise se thone vec mallkimi asaj qe tka dhene sise te ze. lol
Akoma rriten , sjan ne fazen e duhur per te prozuar qumesht bio :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
po nqs s'e ke hap per ide per ca e ke hap? lol
e shef pra sa e lodhur jam...sa kundershtoj veten lol lol

O e hapa me shume per temat (emertimet) , rruges u devijua si perhere :p
 

Desa

Felix - Culpa
Po cpaskeni qene ju te maqedonise per te mallku.
Mire qe sme keni dhone sise se thone vec mallkimi asaj qe tka dhene sise te ze. lol

Vetë fjala e ka brenda: Ma Çe Don rrjedh nga fjalë shqipe.
Për të mallku jo se i japim të ghitha 😂😂
 

Didi

C'est la vie.
Mon kur te komentosh andej, do komentoj ketu.

Keshtu vajti kjo pune, o me interes o ska! lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Temat qe sugjeroj une jane ..dhe ju mund te beni sugjerimet tuaja


1. Shkurt - Vals Dashurie
2. Mars - Se ti je gjithcka
3. Prill - Lekure qe djeg
4. Maj - Vallezo ne kaltersi
5. Qershor - Bota eshte juaja
6. Korrik - Perendim i kuq
7. Gusht - Eja
8. Shtator - Miresevjen vjeshte
9. Tetor - Epilog/ Monolog me veten
10. Nentor - Gezuar Shqiperi
11. Dhjetor - Shkelqim dritashPres sugjerime
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje


meqe nuk pati asnje sugjerim e asnje ide, temat per 2020 do jene si me poshte

faleminderit per angazhimin!1. Shkurt - Vals Dashurie
2. Mars - Se ti je gjithcka
3. Prill - Lekure qe djeg
4. Maj - Vallezo ne kaltersi
5. Qershor - Bota eshte juaja
6. Korrik - Perendim i kuq
7. Gusht - Eja
8. Shtator - Miresevjen vjeshte
9. Tetor - Epilog/ Monolog me veten
10. Nentor - Gezuar Shqiperi
11. Dhjetor - Shkelqim dritash
Keshtu qe ju lutem deri ne daten 31 ju pres te me dergoni krijimet tuaja per te rifilluar kete vit te ri ,sic i ka hije :)


Mbetem ne pritje
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Oho, paskemi me i knu dashnis, kesaj ndjenje te fuqishme qe te len pa men, e shpesh edhe pa vend.

Deri kur kemi kohe o sheqera?
Ti ske kohe nxito lol
Se gjithnje me le batall
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pershendetje


meqe nuk pati asnje sugjerim e asnje ide, temat per 2020 do jene si me poshte

faleminderit per angazhimin!1. Shkurt - Vals Dashurie
2. Mars - Se ti je gjithcka
3. Prill - Lekure qe djeg
4. Maj - Vallezo ne kaltersi
5. Qershor - Bota eshte juaja
6. Korrik - Perendim i kuq
7. Gusht - Eja
8. Shtator - Miresevjen vjeshte
9. Tetor - Epilog/ Monolog me veten
10. Nentor - Gezuar Shqiperi
11. Dhjetor - Shkelqim dritash
Keshtu qe ju lutem deri ne daten 31 ju pres te me dergoni krijimet tuaja per te rifilluar kete vit te ri ,sic i ka hije :)


Mbetem ne pritje
E si ka mundesi qe une se kam pa deri me sot kete teme. ;)
Vendim marrja paska ndodhe por Prillin ma paskeni lene disi anash. Prilli ne fakt eshte muaji kur bota merr hov dhe gjalleron pas nje qetesie vegjetative. Fillon te shpertheje gjithcka, te bulezoje, te lengezoje, te levize. Pra tere ky shperthim pranveror do duhej permbledh diku.

Mos na harro qe cdo muaj tema e lire te jete.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
E si ka mundesi qe une se kam pa deri me sot kete teme. ;)
Vendim marrja paska ndodhe por Prillin ma paskeni lene disi anash. Prilli ne fakt eshte muaji kur bota merr hov dhe gjalleron pas nje qetesie vegjetative. Fillon te shpertheje gjithcka, te bulezoje, te lengezoje, te levize. Pra tere ky shperthim pranveror do duhej permbledh diku.

Mos na harro qe cdo muaj tema e lire te jete.
Si perhere :) tema e lire eshte opsioni qe nuk mungon asnjehere
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje......

Ende jam ne pritje, mos u tregoni kaq egoista e i mbani vetem per vete ato germat e bukura qe dispononi...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Prsh,

Une si gjithmone po angazhohem duke qene muza juaj. :p
Krijimtari te mbare!
 
Top