• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Njoftime per konkursin e letersise 2020

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Aman me qafsh serio e ke? pak brainstorm bejme neper pune , na u bo truni gropa gropa lol lol
po nqs s'e ke hap per ide per ca e ke hap? lol
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Po cpaskeni qene ju te maqedonise per te mallku.
Mire qe sme keni dhone sise se thone vec mallkimi asaj qe tka dhene sise te ze. lol
Akoma rriten , sjan ne fazen e duhur per te prozuar qumesht bio :p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
po nqs s'e ke hap per ide per ca e ke hap? lol
e shef pra sa e lodhur jam...sa kundershtoj veten lol lol

O e hapa me shume per temat (emertimet) , rruges u devijua si perhere :p
 

Desa

Temet Nosce
Po cpaskeni qene ju te maqedonise per te mallku.
Mire qe sme keni dhone sise se thone vec mallkimi asaj qe tka dhene sise te ze. lol
Vetë fjala e ka brenda: Ma Çe Don rrjedh nga fjalë shqipe.
Për të mallku jo se i japim të ghitha 😂😂
 

Didi

C'est la vie.
Mon kur te komentosh andej, do komentoj ketu.

Keshtu vajti kjo pune, o me interes o ska! lol
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Temat qe sugjeroj une jane ..dhe ju mund te beni sugjerimet tuaja


1. Shkurt - Vals Dashurie
2. Mars - Se ti je gjithcka
3. Prill - Lekure qe djeg
4. Maj - Vallezo ne kaltersi
5. Qershor - Bota eshte juaja
6. Korrik - Perendim i kuq
7. Gusht - Eja
8. Shtator - Miresevjen vjeshte
9. Tetor - Epilog/ Monolog me veten
10. Nentor - Gezuar Shqiperi
11. Dhjetor - Shkelqim dritashPres sugjerime
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Pershendetje


meqe nuk pati asnje sugjerim e asnje ide, temat per 2020 do jene si me poshte

faleminderit per angazhimin!1. Shkurt - Vals Dashurie
2. Mars - Se ti je gjithcka
3. Prill - Lekure qe djeg
4. Maj - Vallezo ne kaltersi
5. Qershor - Bota eshte juaja
6. Korrik - Perendim i kuq
7. Gusht - Eja
8. Shtator - Miresevjen vjeshte
9. Tetor - Epilog/ Monolog me veten
10. Nentor - Gezuar Shqiperi
11. Dhjetor - Shkelqim dritash
Keshtu qe ju lutem deri ne daten 31 ju pres te me dergoni krijimet tuaja per te rifilluar kete vit te ri ,sic i ka hije :)


Mbetem ne pritje
 

Vvetoni

Larguar
Oho, paskemi me i knu dashnis, kesaj ndjenje te fuqishme qe te len pa men, e shpesh edhe pa vend.

Deri kur kemi kohe o sheqera?
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Oho, paskemi me i knu dashnis, kesaj ndjenje te fuqishme qe te len pa men, e shpesh edhe pa vend.

Deri kur kemi kohe o sheqera?
Ti ske kohe nxito lol
Se gjithnje me le batall
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pershendetje


meqe nuk pati asnje sugjerim e asnje ide, temat per 2020 do jene si me poshte

faleminderit per angazhimin!1. Shkurt - Vals Dashurie
2. Mars - Se ti je gjithcka
3. Prill - Lekure qe djeg
4. Maj - Vallezo ne kaltersi
5. Qershor - Bota eshte juaja
6. Korrik - Perendim i kuq
7. Gusht - Eja
8. Shtator - Miresevjen vjeshte
9. Tetor - Epilog/ Monolog me veten
10. Nentor - Gezuar Shqiperi
11. Dhjetor - Shkelqim dritash
Keshtu qe ju lutem deri ne daten 31 ju pres te me dergoni krijimet tuaja per te rifilluar kete vit te ri ,sic i ka hije :)


Mbetem ne pritje
E si ka mundesi qe une se kam pa deri me sot kete teme. ;)
Vendim marrja paska ndodhe por Prillin ma paskeni lene disi anash. Prilli ne fakt eshte muaji kur bota merr hov dhe gjalleron pas nje qetesie vegjetative. Fillon te shpertheje gjithcka, te bulezoje, te lengezoje, te levize. Pra tere ky shperthim pranveror do duhej permbledh diku.

Mos na harro qe cdo muaj tema e lire te jete.
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
E si ka mundesi qe une se kam pa deri me sot kete teme. ;)
Vendim marrja paska ndodhe por Prillin ma paskeni lene disi anash. Prilli ne fakt eshte muaji kur bota merr hov dhe gjalleron pas nje qetesie vegjetative. Fillon te shpertheje gjithcka, te bulezoje, te lengezoje, te levize. Pra tere ky shperthim pranveror do duhej permbledh diku.

Mos na harro qe cdo muaj tema e lire te jete.
Si perhere :) tema e lire eshte opsioni qe nuk mungon asnjehere
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Pershendetje......

Ende jam ne pritje, mos u tregoni kaq egoista e i mbani vetem per vete ato germat e bukura qe dispononi...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Prsh,

Une si gjithmone po angazhohem duke qene muza juaj. :p
Krijimtari te mbare!
 
Top