Njoftime per konkursin e letersise 2020

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Pershendetje, Tema per muajin qe vjen ehte ". Tetor - Epilog/ Monolog me veten" + teme e lire.

Ju Pres ne inboxin time
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Te nderuar anetare, jeni te thirrur per pjesmarrje ne konkursin e letersis.
Keni afat deri ne 30 shtator per dergimin e krijimeve.Jeni te mirepritur/a. :)
Me respekt dhe dashuri stafistja juaj Vajza.
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Pershendetje
Jam ne pritje per krijime..
Tema e muajit Nentor - Gezuar Shqiperi + teme e lire.
Ju mire Pres 😊
 
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje
Jam ne pritje per krijime..
Tema e muajit Nentor - Gezuar Shqiperi + teme lire.
Ju mire Pres 😊
Aman qafsh mu verja ate "e" perpara lire se ma jep ne cacke te kokes
Teme e lire!

Pls
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Hajjj euribadi :p
Ka dikush dicka per te derguar, apo te filloj me dhunen psihike dhe fizike neper privat?!!!
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Eshte dita e fundit sot,per dergimin e krijimeve. Ju lutem t'i dergoni para ores 00:00 ne inboxin time.

Tema eshte: Gezuar Shqiperi & teme e lire.
 
Top