Njoftime per konkursin e letersise 2020

NGU

Wild child full of grace 💫
@Baboon si e ke gjendjen, per kte muaj apo tjetrin ai basti? :d
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Waiting...
Bastit ke në men me i von naj gjo përsipër? 😜
Me i pershendetje muzikore :d
Apo se merr mundimin me shkrujt gjithe ate referat per i muzike ti? lool
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Dhe 4 dite kohe per dergimin e krijimeve.

Ju lutem nxitoni dhe mos e lini per secondat e fundit :)
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Dhe 4 dite kohe per dergimin e krijimeve.

Ju lutem nxitoni dhe mos e lini per secondat e fundit :)
Unë heq dorë se ma ka fiksu @Senseo me horoskopin
Muj virgjereshe... 😜😜
Po pastaj vje peshorja të kërko llogari 😝😝😝😝
Goca no pressure (Edhe mos nxirr mo foto me korruptu robt)
Se unë jam msu me u kacavjerr në tren 🤪

Dilema numër 27 😜😜😜
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Unë heq dorë se ma ka fiksu @Senseo me horoskopin
Muj virgjereshe... 😜😜
Po pastaj vje peshorja të kërko llogari 😝😝😝😝
Goca no pressure (Edhe mos nxirr mo foto me korruptu robt)
Se unë jam msu me u kacavjerr në tren 🤪

Dilema numër 27 😜😜😜
Njeher nk I qendruat fjales Deri ne fund 😏
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
nje shetitje me uturak lool
Ja flm, as qe do e marr mundin, me fshini nga lists ju lutem se e di qe pritni shume nga une, sidomos qe jam i specializuar ne boten e erotikes.
Ku si nje akademik me dy univerzitetet , dy drejtime me te mira, me te njohura siq jane:
1. Badihavistika
2. Kokorrshpinologjia
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ja flm, as qe do e marr mundin, me fshini nga lists ju lutem se e di qe pritni shume nga une, sidomos qe jam i specializuar ne boten e erotikes.
Ku si nje akademik me dy univerzitetet , dy drejtime me te mira, me te njohura siq jane:
1. Badihavistika
2. Kokorrshpinologjia
ec leri llafet po ne ke gje nise, ne te kundert urte se te nisa nje kartorer lool
 
Top