• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Njoftime per konkursin e letersise 2019

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Te gjithe emrat qe ka thirrur Moni!
Mos ju pergjigjni fteses se do humbni ta dini. Mos thoni qe nuk ju paralajmerova per te miren tuaj!
🤣
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Pershendetje :)

Jemi ne muajin e fundit te kesaj maratone krijimesh...

ju kerkoj te gjithve qe te kete muaj ta mbyllim denjesisht, sa me shume krijime :)

Tema eshte : Dhjetor – Trokitje dimri


Jeni te mirepritur , mos me zhgenjeni !
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Pershendetje

Ditet po kalojne , doja tju rikujtoja kush nuk ka sjelle ende nje krijim , te nxitoj :)

Faleminderit paraprakisht
 
  • Like
Reactions: Ivy
Top