• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Njoftime per konkursin e letersise 2019

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Te gjithe emrat qe ka thirrur Moni!
Mos ju pergjigjni fteses se do humbni ta dini. Mos thoni qe nuk ju paralajmerova per te miren tuaj!
🤣
 

Drejtori

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
kur postohen pizit ekete here se do angazhohem maksimalisht te djallos ca vargje.. :p
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Pershendetje :)

Jemi ne muajin e fundit te kesaj maratone krijimesh...

ju kerkoj te gjithve qe te kete muaj ta mbyllim denjesisht, sa me shume krijime :)

Tema eshte : Dhjetor – Trokitje dimri


Jeni te mirepritur , mos me zhgenjeni !
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Pershendetje

Ditet po kalojne , doja tju rikujtoja kush nuk ka sjelle ende nje krijim , te nxitoj :)

Faleminderit paraprakisht
 
  • Like
Reactions: Ivy
Top