• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Njoftime per konkursin e letersise 2019

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
A te ka ardhur ndonje krijim?

Ndonjeri do muzë, last minute, vetofrohem. :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Thirrja e fundit!

Sot dita e fundit per te derguar krijimet tuaja....ku jeni????
@Aver he do e mbash pishtarin me fjale vetem?
@L0v3rM4n e gjete muzen?
@kitrra 123 premtove....ku ?cfare?
@SaD sot sikur do trokisje?


Kush ka mbetur tjeter jashte listes se do ju ze me dru :p
 
  • Haha
Reactions: SaD

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Ta dergova foton per konkurs dhe prap mashtrues une?

Mos prit foto ne dhjetor :p
Cila foto? Sme ka ardhur gje mua lol

Letersia eshte me shkrime, shkruaaaaaaj. Do muze? Ja ku jam

dhe njehere te vetme, ja ku jaaaaaaaaam
 

Aver

VIP
Cila foto? Sme ka ardhur gje mua lol

Letersia eshte me shkrime, shkruaaaaaaj. Do muze? Ja ku jam

dhe njehere te vetme, ja ku jaaaaaaaaam
Muzen e gjete te Ardit Gjebrea ti? 😆

Balene kot me jep disslike. Ti e di qe jam tulle per keto gjera.

Vetem po e porosita nenen se ajo eshte poete ... por atehere mos prisni vota :p
 
Top