• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Njoftime per konkursin e letersise 2019

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
A te ka ardhur ndonje krijim?

Ndonjeri do muzë, last minute, vetofrohem. :p
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Thirrja e fundit!

Sot dita e fundit per te derguar krijimet tuaja....ku jeni????
@Aver he do e mbash pishtarin me fjale vetem?
@L0v3rM4n e gjete muzen?
@kitrra 123 premtove....ku ?cfare?
@SaD sot sikur do trokisje?


Kush ka mbetur tjeter jashte listes se do ju ze me dru :p
 
  • Haha
Reactions: SaD

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Ta dergova foton per konkurs dhe prap mashtrues une?

Mos prit foto ne dhjetor :p
Cila foto? Sme ka ardhur gje mua lol

Letersia eshte me shkrime, shkruaaaaaaj. Do muze? Ja ku jam

dhe njehere te vetme, ja ku jaaaaaaaaam
 

Aver

VIP
Cila foto? Sme ka ardhur gje mua lol

Letersia eshte me shkrime, shkruaaaaaaj. Do muze? Ja ku jam

dhe njehere te vetme, ja ku jaaaaaaaaam
Muzen e gjete te Ardit Gjebrea ti? 😆

Balene kot me jep disslike. Ti e di qe jam tulle per keto gjera.

Vetem po e porosita nenen se ajo eshte poete ... por atehere mos prisni vota :p
 
Top