Njoftime per konkursin e letersise 2019

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Po ç'muza ju aman, se ke germa e 2 se fjales se pare te fjalise se pare te hiqni frymezemin.

po ti cke, ato s'dolen me parulle per Frankun lol

p.s. Cfare eshte frymezemi? :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Hellou.....jemi ne oret e fundit , dhe ende shume nga ju mungojne
Mbetem ne pritje....
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ju rikujtoj momentet e fundit.... edhe sot keni kohe ....neser eshte too late :p
 
Ju rikujtoj momentet e fundit.... edhe sot keni kohe ....neser eshte too late :p
Po per ne piktoret
qe shkruajme poezi erotique
a ban mi postu ktu a?
 
Top