• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Njoftime per konkursin e letersise 2019

Allah allah... isha duke pa alamet endrre
me nji forumse tongerllikse
na zgjove nga gjumi a derbardh 😂
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Allah allah... isha duke oa alamet endrre
mennji forumse... na zgjove nga gjumi a derbardh 😂
Shpejt nje shkrim mbi endrren qe po shihje....hajt se te paska ardh muza me terezi te vet :p
 

Didi

C'est la vie.
Ca mashtrusa paskit qene! Lol

Dergoni mor shkrimee
 

Didi

C'est la vie.
Ta dergova foton per konkurs dhe prap mashtrues une?

Mos prit foto ne dhjetor :p
Cila foto? Sme ka ardhur gje mua Lol

Letersia eshte me shkrime, shkruaaaaaaj. Do muze? Ja ku jam

dhe njehere te vetme, ja ku jaaaaaaaaam
 

Aver

VIP
Cila foto? Sme ka ardhur gje mua lol

Letersia eshte me shkrime, shkruaaaaaaj. Do muze? Ja ku jam

dhe njehere te vetme, ja ku jaaaaaaaaam
Muzen e gjete te Ardit Gjebrea ti? 😆

Balene kot me jep disslike. Ti e di qe jam tulle per keto gjera.

Vetem po e porosita nenen se ajo eshte poete ... por atehere mos prisni vota :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Te gjithe emrat qe ka thirrur Moni!
Mos ju pergjigjni fteses se do humbni ta dini. Mos thoni qe nuk ju paralajmerova per te miren tuaj!
🤣
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
kur postohen pizit ekete here se do angazhohem maksimalisht te djallos ca vargje.. :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Ja te frymezonjem icik.. Tema eshte?
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Pershendetje :)

Jemi ne muajin e fundit te kesaj maratone krijimesh...

ju kerkoj te gjithve qe te kete muaj ta mbyllim denjesisht, sa me shume krijime :)

Tema eshte : Dhjetor – Trokitje dimri


Jeni te mirepritur , mos me zhgenjeni !
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
I pari trokiti dhe mori dhuraten e tij....
Tani pres kush eshte i dyti, edhe per te ka nje dhurate me shume dashuri :p

Mos u zini aman se ka dhurata per te gjithe l
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Pershendetje

Ditet po kalojne , doja tju rikujtoja kush nuk ka sjelle ende nje krijim , te nxitoj :)

Faleminderit paraprakisht
 
  • Like
Reactions: Ivy
Top