• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Njoftime per konkursin e letersise 2019

kitrra 123

plak gjufurrak
He mo dhe ju ne vend te shkruajme nonje Limonade pas pushimesh kjo na fut ne thyerje e ngjyerje

Me t'i thene shpyrtit kercit krrup mu si kristali ne nje ere te lehte a si krypa ne zjarr
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
He mo dhe ju ne vend te shkruajme nonje Limonade pas pushimesh kjo na fut ne thyerje e ngjyerje

Me t'i thene shpyrtit kercit krrup mu si kristali ne nje ere te lehte a si krypa ne zjarr
Te kapi deliri i fitores ty????
Aty te te plasin temthat , pak se ma varni shpirtin deri ne castin e fundit, po i doni e te lehta hahahahaha

U nis linja konispol - vermosh:?
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Pershendetje ,

Ju rikujtoj se keni ende per te sjelle krijimet tuaja....

Mos me detyroni tju trokas neper privat :)
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Sa llafe paska ky Franku, o Mon, a ta dergoj une ne español, por favor. Eres mi chica preferida lol
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
O egersire, iki vet une mi.

Me ka ikur frymezimi, do i kete mjaftuar ajo hera e pare dhe e fundit qe fitoi. lol
 
Top