Njoftime per konkursin e letersise 2019

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ju rikujtoj temen per muajin Tetor


Tetor – Gjethet bien!


Kush eshte i interesuar , ne inbox tim si perhere :)


Faleminderit paraprakisht
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Thirrja e fundit , edhe pak ore na ndajne nga starti i konkursit :)

Mbetem ne pritje per krijimet tuaja .....mos me zhgenjeni :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Hello!

Ju rikujtoj krijimet tuaja per muajin Nentor!

Plssss.... mos harroni :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Hello...

Jam ne pritje ende per krijimet tuaja , po afron dita per krijimet tuaja ...
 

Aver

VIP
Ky muaj definitivisht eshte i imi.

Me ka ardhe nje muze qe po me shperthen nga veshet.
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Osht fund muji moj gjeraqine
kujt i ikn e kujt i vine
moj saranda moj delvine.... lol
Kush ta prishi ty cmendurine lol lol
Leri pocat kafshe ,por ulu e shkruj se ke 2 ore kohe lol
Ti muzen e ke te lidhur me rrogen aaa? Lol
 

Didi

C'est la vie.
A te ka ardhur ndonje krijim?

Ndonjeri do muzë, last minute, vetofrohem. :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Më jepni një dhimbje , ju jap një poezi.
@L0v3rM4n e la e dashura, e braktisi, e la mes 4 rrugeve dhe ai perkohesisht gjeti strehe ketu ne gjirin tone. Mezi po ia mekojme plaget e kesaj furtunes se fundit.....


Mjafton? apo ta nxi e me?

Vetem mos harro, ne inboxin tim, jo te i @Frank lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Thirrja e fundit!

Sot dita e fundit per te derguar krijimet tuaja....ku jeni????
@Aver he do e mbash pishtarin me fjale vetem?
@L0v3rM4n e gjete muzen?
@kitrra 123 premtove....ku ?cfare?
@SaD sot sikur do trokisje?


Kush ka mbetur tjeter jashte listes se do ju ze me dru :p
 
Top