Njoftime per konkursin e letersise 2019

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje,

Nderkohe qe konkursi per muajin Gusht po vjen drejt fundit , ju njoftoj te mprehni penat per muajin Shtator :)

Tema eshte Shtator - Brishtesi mendimesh
Ose teme e lire


Jeni te lutur te na nderoni me pjesmarrjen tuaj :)


Thx in advance
@Imp4cT
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Je nona hahahaahahahahahahahhahahahahahhaahahahahahahahhaha
 

kitrra 123

plak gjufurrak
He mo dhe ju ne vend te shkruajme nonje Limonade pas pushimesh kjo na fut ne thyerje e ngjyerje

Me t'i thene shpyrtit kercit krrup mu si kristali ne nje ere te lehte a si krypa ne zjarr
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
He mo dhe ju ne vend te shkruajme nonje Limonade pas pushimesh kjo na fut ne thyerje e ngjyerje

Me t'i thene shpyrtit kercit krrup mu si kristali ne nje ere te lehte a si krypa ne zjarr
Te kapi deliri i fitores ty????
Aty te te plasin temthat , pak se ma varni shpirtin deri ne castin e fundit, po i doni e te lehta hahahahaha

U nis linja konispol - vermosh:?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pas fitoreve gjithnje vje brishtesia/ thyerja :) Po kesaj radhe u dashka ta provojme ta thyejme ;)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje ,

Ju rikujtoj se keni ende per te sjelle krijimet tuaja....

Mos me detyroni tju trokas neper privat :)
 

Didi

C'est la vie.
Sa llafe paska ky Franku, o Mon, a ta dergoj une ne español, por favor. Eres mi chica preferida Lol
 

Didi

C'est la vie.
O egersire, iki vet une mi.

Me ka ikur frymezimi, do i kete mjaftuar ajo hera e pare dhe e fundit qe fitoi. Lol
 
Top