• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Njoftime per konkursin e letersise 2019

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Pershendetje Mon & janna

ju falenderoj që keni deshire te marr pjese dhe une ne konkurse shkrimesh e vlersoj shume...mirpo nuk jam shume natyre e konkurseve e garave...
une shkruaj sepse adhuroj te shkruaj dhe kur kam frymezim nuk ndalem...
Ne ato here kur une kam shkruar dicka do ta ndaj me ju...do ta dergoj megjithse vazhdoj te mos jem pro konkurseve...
keto kohe realisht per te qene e sinqert nuk kam shkruar asgje...dhe nuk kam as frymezimin e duhur per ta bere...
keto kohe i ngjaj Julia Roberts tek filmi.."eat pray love" hahahaha e ndjej te nevojshme te rikuperoj energjit e mia...ndaj dhe per pak kohe nuk jam ne frymezim per te shkruar...
ju falenderoj shume...ju kam shume perzemer goca...
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Njoftim.......

Korrik - Eja !

Ejani nga kjo teme o njerez te penes e te shkrimit.....
ju.mirepres te vini me shume krijime...
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
cke që rri me njane aq i merzitur
-është një vajze që e dua shume...
pooor ajo largohet sa afrohem une......
.....
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
....????????
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Eja ne një det ku dallga te embelzon,eja nder yje dhe hena te ndricon,eja ne një lule ,pranvera le te vallzoje.....:)) Krijime te embla ju uroj.
 

Monique

Staf në FV.AL
Thirrja e fundit per letersine, me date 16 do i publikoj
Mund te beheni te gjalle ju lutmi shume?

Faleminderit ne advance :)
 

Vvetoni

Larguar
Kam shkru diçka, jam tu mendu a me dergu a mos me dergu. Deri në mbrëmje vendosi.

Veç një grek dhe një serb nuk e pëlqen këtë.
 

Monique

Staf në FV.AL
Pershendetje,

Nderkohe që konkursi per muajin Gusht po vjen drejt fundit , ju njoftoj te mprehni penat per muajin Shtator :)

Tema është Shtator - Brishtesi mendimesh

Jeni te lutur te na nderoni me pjesmarrjen tuaj :)


Thx in advance
 
Top