Njoftime per konkursin e letersise 2019

kitrra 123

plak gjufurrak
E paske hap mi dreq :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje,
ju rikujtoj se duhet te angazhoheni per temen e muajit!

Prill – Shperthim pranveror


Ne inboxin tim ju lutem...mire se te vini
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje Miq

Ky eshte muaji i fundit ne te cilin une drejtoj Letersine.
Ishte nje kenaqesi e papershkrueshme te isha cdo muaj me ju dhe me krijimet tuaja.

Ju dua shume dhe uroj qe kjo teme /ky nenforum, te vazhdoje edhe me largimin tim....

Jeni me te miret!
 

Passion

Banned
Faleminderit per kontributin tuaj.

Do kujtohesh si nje moderatore e denje ,e dikush qe dha per leterisine ne fv(sipas meje).
Gjithe te mirat.


----------------------
Me shprese se dikush do ti afrohet moderimit te temes se krijimtarise letrare te fv-se. :)
 

Passion

Banned
Vullneti i lire i Monique ish deri ketu per te moderuar kete nenforum.
Me deshiren e saj ajo e le ate.

Kjo eshte e gjitha Bledi. :)
 
Tani qe (ri)erdha une po e le konkursin ti mi???
Nejse ti e di ....
mire mire po se ke mire
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Pershendetje Miq

Ky eshte muaji i fundit ne te cilin une drejtoj Letersine.
Ishte nje kenaqesi e papershkrueshme te isha cdo muaj me ju dhe me krijimet tuaja.

Ju dua shume dhe uroj qe kjo teme /ky nenforum, te vazhdoje edhe me largimin tim....

Jeni me te miret!


Mon ti e di qe me vjen shume keq qe u largove nga letersia!
Gjithesesi vendimi i juaj ngelet per tu respektuar!!
Drejtimi i keti konkursi nen menaxhimin tend ishte thjesht i shkelqyer!
Te pershendes! Dhe flm perzemersisht per keta muaji qe i dhe jete keti konkursi bashke me derguesit e ti sigurisht.

 

jana80

Super Moderator
Pershendetje Miq

Ky eshte muaji i fundit ne te cilin une drejtoj Letersine.
Ishte nje kenaqesi e papershkrueshme te isha cdo muaj me ju dhe me krijimet tuaja.

Ju dua shume dhe uroj qe kjo teme /ky nenforum, te vazhdoje edhe me largimin tim....

Jeni me te miret!pas ketij mesazhi qe per te gjithe ne ishte keqardhje dhe humbje per kete teme aq te bukur e te gjithe jemi dakord qe ishte e perkyryer me manaxhimin e saj...
Une di vetem te ju hap dyert e postes sime private per krijimet e juaja, ju ftoj te me ndihmoni te gjithe per ta lene shijen qe monique i dha kesaj teme...
lexohemi me temen me fituesit e muajit ..
dhe krijoni ...
darken e mire te gjitheve!
 
Redaktimi i fundit:

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Po me vjen vertet keq qe po e lexoj kete...
sigurisht Mon do te kete te tjere qe do te te zvendesojne...por ti je ti...dhe je unike ne menyren se si e menaxhoje letersine...dhe sado te perpiqemi askush nuk mund te dhuroj kohe dhe dashuri letersise si ty...
vendimi yt...e respektoj...ndonse nuk e pranoj...por cfare te them...me vjen keq qe e vendose kete...
letersia do shpirt dhe ti e dhe pa limit ate...
 

jana80

Super Moderator
jo abis kane te drejte por me ndihmen e te gjitheve e me sygjerimet e monit do vazhdojme ta mbrojme kete teme duke dhene ate qe kemi mundesi...
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Jan faleminderit , dhe nuk do mungoj as mbeshtjetja e as pjesmarrja ime , te kesh bindjen :)

dhe po pervec teje askush sdo mund ta vazhdonte kete nisme .....
 
  • Më pëlqen
Reactions: WxP

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ju kerkoj ndjese per faktin qe e lashe ne mes kete dashuri timen...por sic dihet dashuria eshte ajo qe ka skadencen me te shkurter ne kohe....:)

Por do jem , sigurisht qe do jem sepse ketu kam njohur njerez qe i ndjej shume prane vetes.....
Memoria ime nuk kujton ato qe konsiderohen si kujtime jo te mira....i fshin ato

Ju uroj me te mirat dhe jeni me te miret :)
 

jana80

Super Moderator
nuk kam dyshim mony qe sdo te mungosh pasi di sa e do letersine dhe kete teme. flm ty per gjithcka ke bete e per cdo besh
 

jana80

Super Moderator
Dhe ja ku erdhi koha e rikujtimit te temes ..


Tema e Qershorit – 1000 Buzeqeshje!

ju ftoj te krijoni dhe te dergoni krijimet e juaja ne posten time.Faleminderit..

ps. le te bejme moniq pizhman qe e la :p 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Shkruaji Arfes, Vajzes se detit, Jetmira, dhe ata qe marrin pjese zakonisht :)
 
Top