• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Njoftime per konkursin e letersise 2019

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Pershendetje,

Kjo teme do sherbej per te vendosur bashkarisht emertimet e temave qe do publikohen per cdo muaj.

Duke filluar nga Shkurt- Dhjetor 2019.

Mund te jepni alternativat tuaja , ne menyre qe te nxjerrim ate cfare ju perafersohet ne gusto :)

Mbetem ne pritje....


Disa nga sugjerimet e mia jane.....
Shkurt - Dy zemra , Nje rrahje !
Mars - Perendesha e Miresise!
Prill – In Memorial!
Maj – Dhe vjen nje dite!
Qershor – 1000 Buzeqeshje!
Korrik - Eja !
Gusht – Fluturo me mua!
Shtator -Monolog!
Tetor – Gjethet bien!
Nentor – Prag Festash!
Dhjetor – Requiem
Sipas te gjitha sugjerimeve me poshte temat e updatuara


Shkurt - Dy zemra , Nje rrahje !
Mars - Perendesha e Miresise!
Prill – Shperthim pranveror
Maj – Dhe vjen nje dite!
Qershor – 1000 Buzeqeshje!
Korrik – Kaltersi !
Gusht – Fluturo me mua!
Shtator - Brishtesi mendimesh
Tetor – Gjethet bien!
Nentor – Prag Festash!
Dhjetor – Trokitje dimriPS: Mos harroni gjithnje krahas temave te percaktuara eshte dhe do mbetet edhe TEME E LIRE ....se kisha harruar ta cilesoja
 
Last edited:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Shume te bukura temat,gjithesesi sa per opsione po hedh e une ca te momentit tani.

~Brishtesi mendimesh.
~Pertej horizonteve .
~perqafimi i nje dashurie te humbur.
 

Vvetoni

Larguar
Mosha
29
Po pse nuk shkruajmë ndonjë muaj për erotizmin? Ndoshta edhe do mund " të kafshoheshim" e " digjeshim" pak.
 

Vvetoni

Larguar
Mosha
29
Ani more qysh të doni vet! Ose erotizëm ose ska më krijime :p Le se po baj hajgare, unë kam me pru krijime të vogla, e ju mos i pranoni. Mos u bani pisa masanej :D
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Goca sugjeroni edhe muajt qe i referoheni se kshu hidh ca tema ,si pa kuptim me duket
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
O Mon , ma shpjego pak po deshe çdo te thote requiem ?
spo e gjeja ne shqip nje fjale te ngjashme...

Requiem eshte ne perkujtim te dikujt qe nuk jeton me ...Megjithate nuk jane tema definitive, mund te sugjeroni sa te deshironi

Thjesht mendime te miat , qe sigurisht jane frymezuar nga ndjesite e mia :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pershendetje,

Kjo teme do sherbej per te vendosur bashkarisht emertimet e temave qe do publikohen per cdo muaj.

Duke filluar nga Shkurt- Dhjetor 2019.

Mund te jepni alternativat tuaja , ne menyre qe te nxjerrim ate cfare ju perafersohet ne gusto :)

Mbetem ne pritje....


Disa nga sugjerimet e mia jane.....

Shkurt - Dy zemra , Nje rrahje !
Mars - Perendesha e Miresise!
Prill – In Memorial!
Maj – Dhe vjen nje dite!
Qershor – 1000 Buzeqeshje!
Korrik - Eja !
Gusht – Fluturo me mua!
Shtator -Monolog!
Tetor – Gjethet bien!
Nentor – Prag Festash!
Dhjetor – Requiem
Po mendoje:

Prill: Shperthim pranveror ( gjithcka fillon te levize)

Dhjetor: Trokitje dimri
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Njoftim :

Mirepres krijimet tuaja per temen e shkurtit.

Inbox tim e dini , mos hezitoni :)

Levizni gishtat miq...
 
Top