• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Njoftime per konkursin e letersise 2019

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Pershendetje,

Kjo teme do sherbej per te vendosur bashkarisht emertimet e temave qe do publikohen per cdo muaj.

Duke filluar nga Shkurt- Dhjetor 2019.

Mund te jepni alternativat tuaja , ne menyre qe te nxjerrim ate cfare ju perafersohet ne gusto :)

Mbetem ne pritje....


Disa nga sugjerimet e mia jane.....
Shkurt - Dy zemra , Nje rrahje !
Mars - Perendesha e Miresise!
Prill – In Memorial!
Maj – Dhe vjen nje dite!
Qershor – 1000 Buzeqeshje!
Korrik - Eja !
Gusht – Fluturo me mua!
Shtator -Monolog!
Tetor – Gjethet bien!
Nentor – Prag Festash!
Dhjetor – Requiem
Sipas te gjitha sugjerimeve me poshte temat e updatuara


Shkurt - Dy zemra , Nje rrahje !
Mars - Perendesha e Miresise!
Prill – Shperthim pranveror
Maj – Dhe vjen nje dite!
Qershor – 1000 Buzeqeshje!
Korrik – Kaltersi !
Gusht – Fluturo me mua!
Shtator - Brishtesi mendimesh
Tetor – Gjethet bien!
Nentor – Prag Festash!
Dhjetor – Trokitje dimriPS: Mos harroni gjithnje krahas temave te percaktuara eshte dhe do mbetet edhe TEME E LIRE ....se kisha harruar ta cilesoja
 
Last edited:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Shume te bukura temat,gjithesesi sa per opsione po hedh e une ca te momentit tani.

~Brishtesi mendimesh.
~Pertej horizonteve .
~perqafimi i nje dashurie te humbur.
 

Vvetoni

Larguar
Po pse nuk shkruajmë ndonjë muaj për erotizmin? Ndoshta edhe do mund " të kafshoheshim" e " digjeshim" pak.
 

Vvetoni

Larguar
Ani more qysh të doni vet! Ose erotizëm ose ska më krijime :p Le se po baj hajgare, unë kam me pru krijime të vogla, e ju mos i pranoni. Mos u bani pisa masanej :D
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
O Mon , ma shpjego pak po deshe çdo te thote requiem ?
spo e gjeja ne shqip nje fjale te ngjashme...

Requiem eshte ne perkujtim te dikujt qe nuk jeton me ...Megjithate nuk jane tema definitive, mund te sugjeroni sa te deshironi

Thjesht mendime te miat , qe sigurisht jane frymezuar nga ndjesite e mia :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pershendetje,

Kjo teme do sherbej per te vendosur bashkarisht emertimet e temave qe do publikohen per cdo muaj.

Duke filluar nga Shkurt- Dhjetor 2019.

Mund te jepni alternativat tuaja , ne menyre qe te nxjerrim ate cfare ju perafersohet ne gusto :)

Mbetem ne pritje....


Disa nga sugjerimet e mia jane.....

Shkurt - Dy zemra , Nje rrahje !
Mars - Perendesha e Miresise!
Prill – In Memorial!
Maj – Dhe vjen nje dite!
Qershor – 1000 Buzeqeshje!
Korrik - Eja !
Gusht – Fluturo me mua!
Shtator -Monolog!
Tetor – Gjethet bien!
Nentor – Prag Festash!
Dhjetor – Requiem
Po mendoje:

Prill: Shperthim pranveror ( gjithcka fillon te levize)

Dhjetor: Trokitje dimri
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Njoftim :

Mirepres krijimet tuaja per temen e shkurtit.

Inbox tim e dini , mos hezitoni :)

Levizni gishtat miq...
 
Top