• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Njoftim !

Dilematiku

Antar Aktiv
Me 12 prill( e hene) 2010 ne oren 12:00 Levizja VETEVENDOSJE! do te themeloj qendren e saj ne Universitetin e Prishtines.

Qendra e VETEVENDOSJE!-s ne kete universitet vije si rezultat i nevojes per bashkimin dhe organizimin e studenteve perballe padrejtesive te ndryshme qe ju behen, sidomos ne jeten e tyre studentore.

Dalja publike e Qendres se Levizjes VETEVENDOSJE! ne UP behet perpara Biblotekes Kombetare Universitare te Kosoves.

Ju ftojmë qe te merrni pjesë !
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Njoftim !

Te shkoj ,apo te mos shkoj , kjo eshte dilema !!!!

po shkove hajde na merr dhe neve nga athina se nuk ben te shkosh vetem
 
Private conversations
Help Users
    Top