Njofime per konkursin e letersise 2018

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Eshte tema: Flas me Henen
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
O loy-i ku kemi temen e muajit?

une me duket do jeme tek teme e lire kete muaj.

Mblidh ata zogjte e tu ti, dhe hopa me krijimtari se kemi pune plot.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Mblidh ata zogjte e tu ti, dhe hopa me krijimtari se kemi pune plot.

Pse moj sa zogj ka nevja?? :eek:kidoki::vetull:

Une mendoja se ka vec nje :gjuhe::gjuhe:
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
...ideja është te dalin krijimet per hënën sheshit...(batute)
 
Redaktimi i fundit:

Loyalty

Anëtar i Nderuar
-6 dite nga hapja e konkursit te muajit Korrik. Mund t'i dergoni me mesazh privat nepermjet hapesires se forumit, ose me shkruani ketu per te me bere te ditur nese ka probleme te tjera.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
-2 dite nga hapja e krijimeve te korrikut...shpejtoooooooooo
 

kitrra 123

plak gjufurrak
A kemi konkurs kete muaj?
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Krijues ju falenderoj per besimin dhe postimet e juaja.
Antare faleminderit per votat, vleresimet dhe mbi te gjitha leximin e kesaj teme aq te bukur.
Ka qene kenaqesi per mua te drejtoja kete teme, une dija aq sa kam bere tani do behet me mire ndaj krijoni postoni dhe falni emocionet tuaja ..ndjenjat ne shkronja !!
Loyalty suksese ne vazhdim bej diferencen ne me mire!!

A kemi konkurs kete muaj?

Pooooooo... :)
 

jana80

Super Moderator
krijues lexues dashamires te kesaj teme jeni te lutur te dergoni krijimet tuaja ne posten time ..
tema eshte STINA IME..

po pres shkrimet e juaja dhe kam kenaqesine tju lexoj me pare se te behen publike..
 

jana80

Super Moderator
ka me krijime... koha po kalon..
 

jana80

Super Moderator
Meqense jemi ne kohe pushimesh shumica nga ne...mbase kemi pakez kohe me shume
keshtu mendova une ndaj edhe po ju kujtoj temen ne vazhdim qe tani
♡ ~Fjalet e Pathena~♤
 

kitrra 123

plak gjufurrak
♡ ~Fjalet e Pathena~♤


Qysh tani me ngacmon kureshtja cfare kam me lexu ??

Hajde, shkundeni ate pluhurin aty e nxjerrni perlat qe ka mbuluar koha ?
 

jana80

Super Moderator
Qysh tani me ngacmon kureshtja cfare kam me lexu

Hajde, shkundeni ate pluhurin aty e nxjerrni perlat qe ka mbuluar koha

kur po postoja ne menyre te pavetedijeshme kam vendosur dy shenja te ndryshme....
po ja sa flet e pavetedijeshmja...
nis me zemer e perfundon me fant ( a quhet fant apo kupe kjo lloj zmr :p).... jo gjithmone per fat
 

kitrra 123

plak gjufurrak
kur po postoja ne menyre te pavetedijeshme kam vendosur dy shenja te ndryshme....
po ja sa flet e pavetedijeshmja...
nis me zemer e perfundon me fant ( a quhet fant apo kupe kjo lloj zmr :p).... jo gjithmone per fat

Mua mu duk si zemer e quar peshe ? e bulezuar ? zemer qejflike ?
 

jana80

Super Moderator
Mua mu duk si zemer e quar peshe �� e bulezuar �� zemer qejflike ��

ja cngjyra i jep secili...sa sh do te thote te te ndjerit ne menyre indiferente...
 
Redaktimi i fundit:

kitrra 123

plak gjufurrak
ja cngjyra i jep secili...sa sh do te thote te te ndjerit ne menyre indiferente...

Ti veq hap deren e konkursit ? e na po ti shkundim pluhurat ?

E ndjeje se shtatori ka me qene muaji kur te pa thenat kan me u thene ?
 

jana80

Super Moderator
Ti veq hap deren e konkursit e na po ti shkundim pluhurat

E ndjeje se shtatori ka me qene muaji kur te pa thenat kan me u thene

kam bindjen qe ke te drejte :)
.......zone e nxehte..mpas pushimeve te nje vere me temperatura te larta.... pak shpirtrave nuk u eshte shkrir akulli... e kujt nuk i eshte shkrire do te pershkruaj trysnine e atij acari.... ose llaven e ndonhe vullkani...
kurjoze jam!!
e njekohesisht me fat ti lexoj e para :) ke inat ti?!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kjo, jo pluhurat, por shkunde dhe cergen ?

Une sdo shkruaj, per te kursy forcat e t'i lexoje krijimet, me nje dore
 

jana80

Super Moderator
Fjalet e pathena..... kjo eshte tema e muajit... pooo ju pres krijimet....
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Une nuk sjell krijim po smu zotuat qe do fitoj.....lol
 

jana80

Super Moderator
Jo jo ska....u shtrydha u bona 2 leke rob e fitim hic

Jana nuk mundem kete here :)

ok..do te thote qe heren tjeter do e besh aq te mire sa do te fitosh..
 

jana80

Super Moderator
...tik- tak..tik-tak bente ora mbi oxhak......
 

jana80

Super Moderator
po pres krijimet e juaja ... pershpejtoni ju lutem..
 
Top