• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Njihuni me pemën që prodhon 40 lloje të ndryshme frutash

PiNkY

Anëtar i Nderuar

Profesori Sam Van Aken ka bërë të mundur që të mbjellë pemë në mënyrë që ato të prodhojnë deri në 40 lloje frutash.

Kjo është një pemë, e cila çel gjatë pranverës, ku mbushet me lule të shumta shumëngjyrëshe duke na ofruar një panoramë të bukur.


/albeu.com/
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Njihuni me pemën që prodhon 40 lloje të ndryshme frutash

C'kemi peme? Mire? Si po ja con? Mund te me thuash sesi prodhon 40 femije te ndryshem me 1 partner? Edhe pse e ben?
Ju faleminderit.
 
Top