• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Njihuni me modelet e palltove që femrat duhet të veshin këtë sezon

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Njihuni me modelet e palltove që femrat duhet të veshin këtë sezonEkspertët e modes tregojnë se cilat janë modelet e palltove që duhet të veshin femrat për këtë sezon dimëror. Ato duken të thjeshta dhe ku nuk dominojnë ngjyrat e errëta. Kombinimi i tyre është i thjeshtë dhe femrat duken vërtetë bukur. Më poshtë keni disa prej këtyre modeleve:
b;t.observer
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Njihuni me modelet e palltove që femrat duhet të veshin këtë sezon

Po, nqfse je 2 metra e gjate, i vesh kto palltot.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Njihuni me modelet e palltove që femrat duhet të veshin këtë sezon

Un si kam sh qef keto palltot e gjata... sikur me duken me shum per ndonje takim (ahengj te punes) apo ndonje evnimente.nejse qef njeri ..
 
Top