Njihuni me 2 shenjat më të pavendosura të horoskopit

Nuk i duan fare lidhjet serioze​Binjakët

Binjakët e ndryshojnë personalitetin e tyre si dorezat dhe janë mjaft të paqëndrueshme, kështu që nuk angazhohen. Por kjo nuk do të thotë se ata nuk flirtojnë. Binjakët duan biseda mendërisht stimuluese. Momenti ku Binjakët ndjejnë intensitetin e emocioneve, ata do të largohen nga ju.

Peshorja

Disa besojnë se peshoret janë mjeshtra në marrëdhënie, por e vërteta është se kjo shenjë e ajrit gjithmonë kërkon gjysmën e dytë, duke kërkuar një ekuilibër që i mungon. Peshorja është e pavendosur, gjë që dëmton perspektivat e tyre për jetën dhe lidhjet potenciale romantike./ CNA.al


/Adrianet
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Per peshoren ja keni fut kot. Se un shquhem per ekuiliber, dhe jam shum rezistenc, nuk e le gjysem sic thot artikulli. ?
 

Monique

With or Without u
Binjakët

Binjakët e ndryshojnë personalitetin e tyre si dorezat dhe janë mjaft të paqëndrueshme, kështu që nuk angazhohen. Por kjo nuk do të thotë se ata nuk flirtojnë. Binjakët duan biseda mendërisht stimuluese. Momenti ku Binjakët ndjejnë intensitetin e emocioneve, ata do të largohen nga ju.
loolloolloolloolloollool
 
Top