• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Trendelin

FULL OF PATOS
Pershendetje!!

Po futem direkt ne teme dhe tema ka te beje me temat e prezantimit qe hapen ne kete nenforum !

Perderisa eshte vene re qe jo te gjitha temat perbejne realisht nje prezantim ne vetvete, fale nje sygjerimi te jashtem, vendosem te hapim nje teme, ne te cilen te jepet nje format, ku mund te bazoheni per te bere prezantimin tuaj ne kete forum.

Nuk eshte e thene qe duhet te ndiqni medoemos kete "keshille prezantimi" (fantazia eshte gjithmone e mirepritur), por pak rregull eshte i nevojshem.

Nje format ne kete rast mund te jete ky i meposhtmi. (Per menyra te tjera, ose nese dikush mendon se duhet te shtohet dicka, jemi akoma te hapur per sygjerime! :D)

> Emri Juaj
> Mosha
> Ku jetoni
> Qyteti origjines
> Nje pershkrim te vogel tuajin dhe te interesave tuaja
> Cfare prisni te "gjeni" ne kete forum etj etj

....e keshtu me rradhe

Flm per mirekuptimin! :puc

:ciaoo:
 
Last edited by a moderator:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top