Një penel, një fjongo flokësh, kaq ju duhet për pamjen e fundjavës

Jetmira

Antarë i Respektuar
bc87c7fa11ef0e61c42a2aaf86911eb9.jpg

Mjaftojnë edhe dy detaje të thjeshta, për ta kthyer pamjen e zakonshme të përshtatshme për mbrëmjet e fundjavës.

Një penel sysh dhe një fjongo flokësh.
ecabebd7f777a44dfa17c2bc579b26dc.jpg

Margot Robbie, dy mbrëmje më parë, ka vazhduar maratonën e çmimeve për filmin e saj I, Tonya me një nga pamjet më të bukura. Makeup artist Pati Dubroff dhe parukieri Bryce Scarlett, kanë krijuar një pamje shumë interesante përmes penelit të zi dhe fjongos kadife në flokë. ثshtë një kombinim klasik që duket plotësisht modern falë një fondatinte natyrale dhe buzëve nude me shkëlqim, në vend të buzëkuqit të kuq.
Bëjeni tuajën këtë pamje. Do dukeni shumë moderne në një mbrëmje fundjave, nëse nuk bëni asgjë të veçantë.
 
Top