Një ndër zërat më të mirë në Shqipëri nuk ka asnjë klip: S`kam para

yj-1-905x395.jpgثshtë një ndër vokalet më të bukur në Shqipëri, ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion dhe performon liv çdo natë në një resort në Tiranë.

Flasim për Kejsi Tolen, në karrierën e saj artistike, 25- vjeçarja nuk ka realizuar asnjë videoklip. Gjatë një interviste për “Thumb”, Kejsi e ka pranuar se shkak për këtë është bërë mungesa e parave, e cila ka qenë arsyeja kryesore, por sigurisht ka pasur edhe të tjera.

“Lekë s’kam patur ndonjëherë: pse, ka ndonjë gjë të keqe? Por s’ka qenë vetëm kjo arsyeja; s’erdhën rrethanat e duhura në kohën e duhur.”, shprehet ajo.

Dita
 

Attachments

  • yj-1-905x395.jpg
    yj-1-905x395.jpg
    57.8 KB · Shikime: 0

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
V.I.P
Dikush qe ja vlen te vlersohet per sinqeritetin dhe respektin qe ruan ndaj personit saj, nuk shitet per 1 videoklip. Bravo, do vij te degjoj kur te jem atje kismet!
 

Aver

.
V.I.P
E kam degju 2 here live, per vit te ri. Eshte nder zerat me te mire ne skenen muzikore, por sot nuk duhet zeri i mire ne muzike por... silikoni e fotoshopi. Zerin e ben me kompjuter edhe si te whitney houston po deshe.
 
Top