• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Një ndër zërat më të mirë në Shqipëri nuk ka asnjë klip: S`kam para

ثshtë një ndër vokalet më të bukur në Shqipëri, ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion dhe performon liv çdo natë në një resort në Tiranë.

Flasim për Kejsi Tolen, në karrierën e saj artistike, 25- vjeçarja nuk ka realizuar asnjë videoklip. Gjatë një interviste për “Thumb”, Kejsi e ka pranuar se shkak për këtë është bërë mungesa e parave, e cila ka qenë arsyeja kryesore, por sigurisht ka pasur edhe të tjera.

“Lekë s’kam patur ndonjëherë: pse, ka ndonjë gjë të keqe? Por s’ka qenë vetëm kjo arsyeja; s’erdhën rrethanat e duhura në kohën e duhur.”, shprehet ajo.

Dita
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Vendndodhja
Hitler Land
Dikush qe ja vlen te vlersohet per sinqeritetin dhe respektin qe ruan ndaj personit saj, nuk shitet per 1 videoklip. Bravo, do vij te degjoj kur te jem atje kismet!
 

Aver

VIP
E kam degju 2 here live, per vit te ri. Eshte nder zerat me te mire ne skenen muzikore, por sot nuk duhet zeri i mire ne muzike por... silikoni e fotoshopi. Zerin e ben me kompjuter edhe si te whitney houston po deshe.
 
Top