Nje keshille antarit/es mesiper!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
@Hope promis qe do ta mesoj kur te vish ktu .:p

@Frank e hoqa mortjen ..upss .doren po kur hyna un e kish ven prap .
Hajde se vale i kam me kto pizhamet e reja qe kam vesh :p
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
A te vi dhe une ama shpresoj te kete mjalte geshtenje se vetem athtesia e tij me ben te mendoj qarte.?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top