• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje keshille antarit/es mesiper!!

M

Morfina

Tema u rihap.

Cfare keshille ti jap vetes une eee.
Don’t waist your precious time with stupid things.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Shqip te lutem, nuk kuptoj keshilla anglisht

Behu i/e kursyer por jo koprrac/e
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mos u bo bukpermys
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Kto ktu kan nje shprehje, nga te gjitha te kqijat qe kan dmth ket e kan te bukur.

Sura si moyo !!

Me pak fjal,
Qeshu gjithmon :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Diturine qe e ke, shperndaje mos e mbaj vetem per veten tende.
 

Lauri

Anunnak
Foli teologu.🙈
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Respekto vetveten
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mos prit rixhe :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Hallet e tua mos ua trego cdo kujt
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mundohu te jesh serioz aty ku duhet :p (se une e knaqa krejt)
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Mos na fal shume dashuri:p
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Mos u bej asnjehere mendjemadh.
 
Top