Nje keshille antarit/es mesiper!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Trego burrerine aty ku duhet
 

titan

Requiem for a dream
lol lol
do futem te ajo loja apex a si e kishte qe loz ti e do te rraf lol lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mesohu te luash lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Cfar eshte skuptova ?

Dmth good luck, have fun.
Perdoret shkurtese per ata qe lozin lojera online. Para lojes e shkruan dikush ta zeme ne chat aty gl hf
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Vajza on fajer.:p
 

Po🙃

Teletubbies 🌞 Jabadabadu
Qendro keshtu siç je,kaq pozitive dhe e dashur ???
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Nai foto me bikini jarebi.. lol Hilla

Xhelozi, kenaqu me sa merr dhe mos prit ca Te japin.:)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Fk Siberia ketu ku jam Une... lol

don’t ignore be friendly and open mind.:p
 

Po🙃

Teletubbies 🌞 Jabadabadu
jo m se ftoht akoma ,nuk e heq leshin pa kaluar dimri une ??
Tema: mos kerko shume ?
 
M

Morfina

Vallai sot skam keshilla. Thjesht ndonjehere eshte mire ti thuash vetes: go with the flow ?
 

titan

Requiem for a dream
mos me merr zemren lol
 

Po🙃

Teletubbies 🌞 Jabadabadu
mos me tradhto o damlla se do te divorcoj
 

titan

Requiem for a dream
mos tradheto shume ti lart e poshte lol lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top